کسب درامد
کسب درآمد بیشتر می‌تواند شیوه زندگی شما را کاملاً تغییر دهد و با کسب درآمد بیشتر زندگی نیز آسوده‌تر خواهد شد.

در منزل کسب درآمد داشته باشید

ایده‌های کسب و کار خانگی زیادی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها به راحتی درآمد کسب کنید. امروزه راه‌های زیادی برای کسب درآمد از تلفن همراه و در منزل وجود دارد.

یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسب درآمد از تلفن همراه، ارسال یا دریافت پیامک است. حتماً به این فکر می‌کنید که چگونه می‌توانید با ارسال اس ام اس و به‌طور روزانه، درآمد کسب کنید. امروزه، انجام بازاریابی از طریق پیامک بسیار گسترش یافته است.

با استفاده از پنل پیامکی، کاربران می‌توانند با یک کلیک به هزاران مخاطب دسترسی پیدا کنند و همین کار را می‌توان به راحتی از منزل نیز انجام داد. پنل پیامکی به شما امکان می‌دهد تجارت خود را شروع کرده و از خانه درآمد کسب کنید. در این مقاله از سایت  https://farapayamak.ir/ سعی داریم تا به نکاتی برای دانستن راز موفقیت یک کسب و کار امن و مطمئن پیامکی اشاره کنیم.

هر ساله شرکت‌ها، میلیون‌ها تومان را صرف تبلیغات و بازاریابی برای افزایش فروش خود می‌کنند. این شرکت‌ها می‌خواهند توجه مخاطبان را جلب کنند و برای این کار، پیام‌هایی را برای مردم ارسال می‌کنند و محصولات خود را معرفی می‌کنند. مرتباً پیام‌هایی را جهت تبلیغات ارسال می‌کنند تا مخاطبان جذب برندشان شوند.

امروزه، تقاضا برای ارسال پیامک انبوه رو به افزایش است و این به دلیل سهولت دسترسی کسب و کارها به هزاران مخاطب با یک کلیک ساده و همچنین سهولت نسبی و همکاری سامانه‌های خدمات پیام کوتاه است. شما همچنین می‌توانید فروشنده پنل پیامکی انبوه در خانه خود باشید.

دریافت نمایندگی پنل پیامکی چگونه انجام می‌شود؟

کسب درامد در منزل

شما به عنوان نماینده می‌توانید سه نوع پنل پیامکی در فراپیامک ایجاد کنید:پنل کاربری، پنل نمایندگی مشابه، پنل همکار.

با دریافت نمایندگی پنل پیامک قادر خواهید بود تا به تعداد نامحدود پیامک ارسال، دریافت و مدیریت کنید و همچنین، نسبت به سیاست کاری خود بسته‌های پنل پیامکی بسازید و به فروش برسانید.
شما با پر کردن فرم سفارش پنل نمایندگی پیامکی و خریداری پنل اس ام اس از مجموعه سامانه‌های پیامکی فراپیامک قادر خواهید بود از امکانات زیر استفاده نمایید:

  • پشتیبانی 24 ساعته از تمامی نمایندگان از طریق راه‌های ارتباطی تماس و تیکت در پنل
  • اتصال به اپراتورهای پیامکی با خطوط 1000، 2000 ،3000، 5000 و خط ثابت 021
  • تعرفه به صرفه و پایین استفاده از خطوط اختصاصی
  • امکان شارژ آنلاین برای تمام کاربران به صورت آنلاین و واریز سود به حساب نماینده
  • ثبت نام رایگان و آنلاین برای کلیه نمایندگان
  • امکان درج لوگو، ثبت نمودن ترمینال جداگانه و ساخت نمایه برای هر کدام از نمایندگان
  • بدون نیاز به اتصال درگاه بانکی 
  • ارائه خط‌های رند از کلیه اپراتورها به صورت رایگان
  • کاهش تعرفه بعد از افزایش ترافیک SMS
  • تخفیف ویژه و خاص به منظور خرید خطوط اختصاصی

نحوه همکاری با پنل تبلیغاتی و پیامکی 

برای کسب درآمد در منزل و راه اندازی کسب و کار، اولین قدم خرید پنل نمایندگی پیامک است. حالا شما دارنده یک بیزینس هستید و تصمیمات فروش و ارائه خدمات را راحت‌تر می‌توانید انجام دهید. شما می‌توانید پنل اس ام اس خود را هر طور که مایل هستید، تنظیم کنید. با توجه به خدمات وبسایت، فروش راه اندازی کرده و تبلیغات انجام دهید.

همچنین، می‌توانید بدون بردن اسم ارائه دهنده نمایندگی از پنل اس ام اس اختصاصی خود با یک دامنه و نام تجاری اختصاصی استفاده و اقدام به درآمدزایی کنید. (ری‌برندینگ)

پنل پیامکی فراپیامک

درآمد کسب کردن

پلتفرم‌های دیگری نیز برای تبلیغات کسب و کار خوب هستند، اما شرکت‌های زیادی تبلیغات پیامکی را ترجیح می‌دهند؛ زیرا بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. اولین دلیل ترجیح دادن تبلیغات پیامکی این است که بسیاری از افراد تبلیغاتی را که می‌خواهند دریافت کنند، انتخاب می‌کنند و فقط برای آن محصولات و شرکت‌ها پیامک دریافت می‌کنند. بنابراین، شانس کمتری وجود دارد که افراد چنین تبلیغاتی را حذف کنند.

در خصوص خرید پنل نمایندگی پیامک، شرکت فراپیامک هیچگونه دخالتی در خصوص نام تجاری، تنظیمات پنل و... نخواهد داشت (به این حالت از نمایندگی ریبرندینگ گفته می‌شود)، اما همچنان می‌توانید برای گرفتن مشاوره و کمک در این خصوص با پشتیبانی فراپیامک تماس بگیرید. همچنین، می‌توانید از خدمات وب سرویس ارسال پیامک در پنل اس ام اس فراپیامک است، برای ارتقاء پنل نمایندگی خود استفاده کنید.

اگر متقاضی کسب درآمد در منزل هستید بخوانید!

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی