تولد
همسر خوب
زندگی بعد از ازدواج با زندگی قبل از ازدواج تفاوت های زیادی دارد زیرا بعد از ازدواج شما باوجود داشتن مشغله های کاری طولانی باید برای همسرتان هم وقت بگذارید.

ترفندهای وقت گذاشتن برای همسر و زندگی مشترک

شاید خیلی سخت باشد که بخواهید هر کاری را دقیق سرجایش به انجام برسانید؛ اما زمانی که ازدواج می کنید باید تمام تلاش تان را بکنید که برای همسر و زندگی مشترک تان هم وقت داشته باشید. سؤال این است که چگونه این کار را انجام دهید. در این قسمت از خانواده پلاس نمناک به شما توضیح خواهیم داد که مراحل وقت گذاشتن برای ازدواج و شرایط زندگی تان باید چگونه باشد.

زمان ایجاد کنید

برای اینکه بتوانید با همسرتان زمان بیشتری را سپری کنید، باید کارهای اضافه را کنار بگذارید. در واقع سعی کنید ساده‌تر زندگی کنید و تمرکز خود را روی چیزهایی اختصاص دهید که اهمیت بیشتری دارند.

زوج شاد

برای صحبت کردن وقت بگذارید

مشاوران خانواده می گویند که شما حداقل باید نیم ساعت در روز به صورت شفاف و مستقیم و بدون هیچ مانعی با همسر خود صحبت کنید.

نیاز های یکدیگر را اولویت قرار دهید

برای اینکه در زندگی تجربه موفقیت آمیزی داشته باشید، حتما باید به نیاز های یکدیگر گوش کنید و آن ها را اولویت زندگی خود قرار دهید.

تجربه جدید داشته باشید

برای اینکه زمان با کیفیتی را در کنار همسرتان تجربه کنید، کارهایی انجام دهید که انتقال دهنده های عصبی مثبت را در مغز شما تحریک می کند که با انجام عادت سالم، این کار شدنی است.

آشپزی

کارهای خانه را طولانی نکنید

کمی خلاقیت داشته باشید و کار های خانه را در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانید و از وقت تان برای کنار هم بودن کم نکنید.

در زمان های سخت کنار یکدیگر باشید

بسیار مهم است که شما در زمان هایی که احساس رنجش، تنهایی و به طور کل احساسات غیرقابل تحمل دارید، از طرف همسرتان دوست داشته شوید و سعی کنید در زمان های نا امیدی یا زمان هایی که همه چیز برایتان سخت شده، باز هم در کنار هم بمانید.

رابطه را اولویت قرار دهید

وقتی که مسئولیت های زیادی دارید، سعی می کنید که هر کاری را درست انجام دهید؛ اما باید قبل از هر چیزی به این فکر کنید که رابطه زناشویی ‌تان اولویت زندگی تان باشد.

به یاد خداوند باهم وقت بگذرانید

هرگز خداوند را در زندگی تان فراموش نکنید و سعی کنید که عاداتی مثل عبادت کردن را در کنار یکدیگر انجام دهید و اجازه دهید که خدا در زندگی تان نقش پررنگی داشته باشد که در افزایش صمیمیت شما با همسرتان بسیار موثر است.

راه وقت گذاشتن برای همسر و زندگی رو اینجا یاد بگیر

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
وبگردی