تشخیص خیانت

روشی عجیب و خنده دار برای تشخیص خیانت مردان

کد مطلب : 84678تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
در مورد تشخیص خیانت در زندگی مشترک مطالب بسیاری منتشر شده ولی روش هایی عجیب و غریب و شاید باورنکردنی هم برای تشخیص خیانت وجود دارند که در این گزارش مطالعه می فرمائید.

تشخیص خیانت مردان از روی مسئله ای عجیب

خیانت رابطه را تغییر می دهد و باعث می شود که یک زندگی شاد؛ به یک زندگی پر از خشم و نفرت تبدیل شود . چیز های مختلفی هستند که می توانند عامل خیانت همسر باشند . در این قسمت از نمناک قصد داریم یک عامل را به شما معرفی کنیم که احتمال خیانت مردان را بالا می برد. طبق نظرسنجی های اخیر، مردانی که هر کدام از این دو حیوان خانگی را نگه می دارند، احتمال این که به شما خیانت کنند، بیشتر است اما به نظر شما کدام حیوان ها؟

شوهر خیانتکار

مردانی که خرگوش نگه می دارند؛ احتمال بیشتری برای خیانت دارند

به گزارش bestlifeonline طبق مطالعه روی 2991 مرد، 64 درصد آن هایی که حیوان خانگی خرگوش داشتند ، متوجه شدند که میزان وفاداری آن ها در زندگی مشترک کم تر است. البته که آن ها افراد مهربانی بودند و مجبور بودند که برای نگهداری از خرگوش هزینه زیادی را صرف کنند اما خیانت در آن ها بیشتر دیده می شد.

مردانی که همستر داشتند؛ هم همین وضعیت در آن ها وجود داشت

همستر یک حیوان بسیار بامزه است اما جالب است بدانید که احساسات کسانی که از همستر نگهداری می کنند ، کمی متفاوت است و مردانی که همستر دارند احتمال خیانت بیشتری دارند.

همستر

کسانی که حیوان خانگی سگ دارند، وفادارترین ها هستند

سگ بدون شک وفادار ترین حیوان است که تا به حال دیده اید و همین موضوع در مورد دارندگان سگ هم صدق می کند . مطالعات و تحقیقات نشان می دهد افرادی که از سگ نگهداری می کنند، مخصوصاً مردان ، وفاداری بیشتری در زندگی مشترک دارند.

مردانی بدون حیوان خانگی چطور؟

اما به طور کل مردانی که هیچ حیوان خانگی ندارند، احتمال خیانت در آن ها کمتر است. مطالعات نشان می دهد که داشتن حیوان خانگی به طور کل احتمال خیانت را در افراد بیشتر می کند . در نتیجه مردانی که هیچ حیوان خانگی ندارند، احتمال این که در رابطه بلند مدت باشند، در آن ها بیشتر است .

زوج

حرف آخر

نتیجه ی این تحقیقات در میان همه مردان یکسان نیست چون مردان در همه کشورها مثل کشور خودمان ایران و بسیاری از کشورهای دیگر، علاقه به حیوان خانگی ندارند و واقعا نمیتوان میزان وفاداری یک مرد را با حیوان خانگی اش سنجید. در واقع نتیجه ی این تحقیق را در این بخش از نمناک به عنوان یکی از عجیب ترین و شاید خنده دار ترین روش های تشخیص خیانت در مردان منتشر کردیم تا بدانید که گاهی حتی موضوع تحقیق هم میتواند شاید به نوعی از سر نبود موضوع انتخاب شده باشد.

روشی عجیب و خنده دار برای تشخیص خیانت مردان

3.231
این مطلب مفید بود ؟2011
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
2 نظر به ثبت رسیده است
یاسین1400-08-30
دقیقا موافقم باهات نمناک
پاراگراف اخر درست گفتی که از سر نبودن موضوع، روی این موضوع تحقیق کردن :)
30
شیک1400-09-02
اما شاید درست باشه چون کسانی که حیوان خانگی دارند هم احساساتی تر هستند وزودرنجتر.هم مشخصه از حس تنهایی رنج میبرن که به یک حیوان پناه اوردن.برای همین اگر موقعیتش پیش بیاد وارد یه رابطه محبت امیز دیگه میشن
21
وبگردی