تولد
اقدام عجیب داماد
داماد مصری که زندگی خود را با هزار ذوق و شوق با همسر مورد علاقه اش شروع کرده بود، ناگهان به دلیل عجیبی صبح فردای عروسی تصمیم به اقدام شوکه کننده ای گرفت.

 پشیمان شدن داماد از ازدواج فردای روز عروسی

اولین روز زندگی مشترک، روزی فراموش نشدنی برای هر زوج خوشبختی است که زندگی خود را با عشق و علاقه آغاز کرده اند. اما گاهی اتفاقاتی شاید عجیب میتواند این روز را به تلخ ترین روز زندگی تبدیل کند و تغییر جهتی که در زندگی زوج جوان مصری ایجاد شد را رقم بزند، با ما در این بخش از گوناگون نمناک همراه شوید تا جزئیات بیشتر این ماجرا را بخوانید.

درخواست طلاق تازه داماد روز اول زندگی مشترکش

مرد جوان مصری در حالی به دادگاه برای درخواست طلاق مراجعه کرد که هنوز 24 ساعت از مراسم مجلل عروسی اش نگذشته بود و هر کسی او را در خیابان می دید همچنان ازدواجش را تبریک میگفت.

ماجرا آنطور که شما فکر می کنید نبود و این مرد جوان با دیدن چهره ی بدون آرایش همسرش تصمیم به طلاق گرفته بود. چنانچه آقای داماد در دادگاه عنوان کرده است ظاهراً این دو در فیس بوک با هم آشنا شدند، جایی که همسرش همیشه عکس های جذابی از خود منتشر می کرد.

درخواست طلاق

پس از مدتی، آشنایی آنها به نامزدی ختم شد و تمام مدت نامزدی او از چهره ی همسرش راضی بود و به دلیل زیبایی که داشت روز به روز به او علاقه مند می شد برای همین در همان ابتدای دیدارشان تصمیم به ازدواج با او گرفت. همه چیز خوب و عالی پیش رفت تا اینکه مشکلات از صبح بعد از شب عروسی زمانی شروع شد که مرد برای اولین بار عروس خود را بدون آرایش دید.

او به دادگاه خانواده در این مورد گفت:" فردای روز عروسی وقتی او را دیدم، شوکه شدم چون او هیچ شباهتی به کسی که چندین بار قبل از ازدواج با او ملاقات کرده بودم، نداشت. تازه متوجه شدم که فریب خورده ام و می خواهم او را طلاق دهم.»

این مرد افزود:«من فریب او را خوردم زیرا قبل از ازدواج همیشه آرایش سنگینی داشت و چنان حرفه ای این کار را انجام میداد که من چندان متوجه این مسئله نمیشدم اما بعد از عروسی، من چهره واقعی او را بدون آرایش دیدم، همسرم به قدری زشت است که تحمل دیدنش را ندارم.

کار باورنکردنی داماد صبح فردای عروسی؛ دختر جوان لو رفت!

3.6199
این مطلب مفید بود ؟14554
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ف.ن
وبگردی