تولد
دزدی بچه
مرد جوان به بهانه خرید اسباب بازی، بچه همسایه را با خود برد اما این رفتن بازگشتی نداشت و این خانواده را از مدت زیادی از فرزندشان دور کرد.

بازگشت پسری که 33 سال پیش توسط همسایه ربوده شد

یک مرد 37 ساله در قسمت شرقی کشور چین بعد از 33 سال بالاخره مادر واقعیش را پیدا کرد. این مرد تنها چهار سال داشت که توسط فردی؛ او را به یک خانواده ای هزاران کیلومتر دورتر از خانواده اصلی خودش فروختند.

در آن زمان آن ها همسایه ای داشتند که روزی با این بچه بازی می‌ کرد. این همسایه شیطان صفت که از قرار معلوم مدتها برای ایجاد صمیمیت و جلب اعتماد همسایه اش تلاش کرده بود؛ بچه را به بهانه خریدِ اسباب بازی سوار ماشین کرده و 2000 کیلومتر او را از محل زندگی ‌اش دور کرده و به خانواده دیگری فروخته بود.

هنوز معلوم نیست که آیا این بچه در آن زمان تلاشی برای فرار کردن می کرده یا خیر. او خیلی از شب ها به یاد خانواده قبلیش می‌ افتاد و می‌ توانست تصور کند که خانه شان چه شکلی بود تا اینکه با تلاش‌ های فراوانِ خودش و مادرش؛ بالاخره بعد از 33 سال این دو نفر به یکدیگر رسیدند.

بازگشت پسر دزدیده شده

ملاقات کودک گم شده با خانواده واقعی اش بعد از 33 سال

بعد از 33 سال یک تصویر مبهم از محل زندگی و روستای شان در آن زمان داشت و تا حدی می‌ توانست چهره پدر و مادرش را به یاد بیاورد. او همچنین اظهار کرد که خیلی طول کشید تا به خانواده جدیدم عادت کنم اما هر بار که در مورد دورهمی های خانوادگی مطلب می خواندم، قلبم پر از درد می شد.‌

کم کم که بزرگ شدم، روی چیز هایی مثل تحصیل در مدرسه تمرکز کردم؛ پس وارد محل کار شدم و ازدواج کردم و خانواده خودم را داشتم اما هرگز خانواده واقعیم را فراموش نمی کردم تا این که بعد از مدتی احساس کردم که اکنون زمان تمرکز و تلاش برای پیدا کردن خانواده واقعی ام است.

او میدانست که پدر و مادرش خیلی پیر شده اند و زمان زیادی ندارد و باید هر طور که شده آن ها را پیدا کند. تصورات بسیار کم رنگی که در ذهن داشت را کنار هم چید تا بالاخره توانست به نتیجه ای برسد و پس از بررسی های شبانه روزی اش، منطقه ای شبیه جایی که در ذهن داشت برسد.

او پس از تلاش های طولانی و پر فراز و نشیب، بالاخره خانواده واقعی اش را پیدا کرد‌. والدینش که بسیار پیر شده بودند از اینکه او فرزند واقعی شان باشد مطمئن نبودند تا اینکه از او آزمایش خون هم گرفتند و متوجه شدند که واقعا متعلق به همین خانواده است و این اتفاق تلخ با پایانی خوش به اتمام رسید.

پدر و مادر پیر این مرد جوان میگویند که پس از این حادثه دیگر هیچ وقت همسایه بی صفت خود را ندیدند و اثری از او نبود. آنها سالها به جستجوی فرزندشان ادامه دادند ولی هرگز به نتیجه نرسیدند.

کار شیطانی مرد بی صفت با بچه همسایه

4.141
این مطلب مفید بود ؟347
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی