تولد
عمل بینی
مرد جوان با وضعیت وخیمی به بیمارستان مراجعه کرد و به سرعت در بخش اورژانس توسط تیم پزشکی مورد معالجه قرار گرفت.

عاقبت تلخ عمل بینی مرد جوان در شرایط عجیب

میل به زیبایی در انسان دلیلی است برای انجام انواع عمل های زیبایی که این روزها آمار قابل توجهی را به خود اختصاص داده است؛ جراحی هایی که نیاز به تخصص داشته و حتما بایستی توسط جراح پلاستیک حرفه ای انجام شود نه توسط فردی بی تجربه مثل موردی که در این بخش از نمناک میخوانید.

مردی که خودش بینی اش را جراحی پلاستیک کرد!!

مرد جوان برزیلی بعد از تلاش برای انجام عمل جراحی بینی با استفاده از آموزش های یوتیوب سر از اورژانس درآورد. متأسفانه، تلاش یک مرد سائوپائولویی در یک اقدام دور از عقل، برای جراحی بینی اش با استفاده از یک ویدیوی یوتیوب باعث به وجود آمدن یک زخم عفونی و انتقال او به بخش مراقبت های اورژانس شد.

آموزش های یوتیوب

این مرد به پزشکان گفت که برای انجام این عمل از هیچ دستکشی استفاده نکرده و زخم را تمیز نکرده تا بخیه هایش باز نشود.

او که نامش توسط بیمارستان فاش نشده است، به پزشکان بخش گوش و حلق و بینی گفت که ایده جراحی بینی اش را در یوتیوب به دست آورده است و با توجه به آنچه در این ویدئو ها دیده بود تصمیم به این کار گرفت و تمام مراحل عمل بینی را طبق آنچه در ویدئو دیده بود پیش برد ولی نهایتا دچار مشکل شد.

طبق گزارشات و گفته های خود این شخص، او از الکل برای ضدعفونی کردن، از بی حس کننده برای بی حس کردن درد بعد از اتمام "عمل" و از نخ جاذب و سوپر چسب برای بستن زخم استفاده کرده بود.

به دلیل وضعیت نامناسبی که مرد جوان داشت، پس از مراجعه به بیمارستان فورا تحت مراقبت تیم دهان و فک و صورت قرار گرفت تا پس از رسیدگی های لازم، زخمش تمیز و پانسمان شود.

عمل بینی رایگان؛ کار هولناک مرد جوان با دماغش!!

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی