منوچهر هادی و یکتا ناصر
منوچهر هادی، همسر یکتا ناصر و کارگردان سریال هایی همچون عاشقانه و نیوکمپ با انتشار تصویری از خانم بازیگر، تکلیف شایعات را روشن کرد.

واکنش معنادار منوچهر هادی به شایعه طلاقش از یکتا ناصر

از آنجایی که بازار شایعات در فضای مجازی همیشه داغ بوده و هر چند وقت یکبار هم این گرما زندگی چهره های مشهور را تحت تاثیر قرار میدهد، خواندن اخباری مثل طلاق بازیگران موضوع چندان عجیبی نیست. اخیرا تصویری از منوچهر هادی در اینستاگرام منتشر شده و بی دلیل برخی از این عکس، تصور کردند که کارگردان سریال عاشقانه از همسرش جدا شده است؛ منوچهر هادی هم با انتشار تصویری که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید، به شکلی معنا دار این شایعات را خاتمه داد.

یکتا ناصر

پست منوچهر هادی از حضور یکتا ناصر در برنامه مهمونی

مختصر بیوگرافی یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی

یکتا ناصر، بانوی هنرمند کشورمان، در تاریخ 12 آبان 1357 در شهر تهران به دنیا آمد. او تحصیلات خود را در رشته مهندسی محیط زیست در دانشگاه آزاد به پایان رساند و با سریال کاغذی پا بهعرصه بازیگری نهاد.

منوچهر هادی، کارگردان و نویسنده سریال های معروف ایرانی، در تاریخ 28 مرداد 1351 در شهر تهران به دنیا آمد. او در رشته الکترونیک تحصیل کرده و پس از اخذ دیپلم وارد دنیای هنر شد.

در پایان سال 1394، یکتا ناصر با منوچهر هادی کارگردان جوان کشورمان ازدواج کرده و زندگی مشترک خود را آغاز کردند که حاصل این ازدواج، دختری به نام سوفیاست.

منوچهر هادی و یکتا ناصر

منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر

پست معنادار منوچهر هادی با عکس همسرش یکتا

3.820
این مطلب مفید بود ؟155
منبع : عکس علی دانش/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/م /
وبگردی