منوچهر هادی

طعنه جدید منوچهر هادی به مادرانگی یکتا ناصر

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1403کد مطلب : 93165تعداد نظرات : 3 نظر
منوچهر هادی که در حواشی طلاقش از یکتا ناصر قرار دارد متنی کنایه دار نسبت به یکتا ناصر منتشر کرد.

دلتنگی منوچهر هادی برای دخترش

منوچهر هادی بازیگر و کارگردان که این روزها مشغول ساخت سریالی طنز برای تلویزیون است، با انتشار عکسی از دخترش سوفیا برای او ابراز دلتنگی کرد و به افشاگری پرداخته و یکتا ناصر را زیر سوال برد. در ادامه این بخش از نمناک استوری منوچهر هادی را مشاهده خواهید کرد. منوچهر هادی که اختلافاتش با همسر سابقش یکی از خبرهای داغ فضای مجازی در یک ماه گذشته بود، با انتشار عکس دخترش نوشت:

از پنجم فروردین تا 29 فروردین

نه دیدمت

نه صداتو شنیدم

نه گذاشتن مدرسه بری

این رفتار یک مادر فداکاره

منوچهر هادی

منوچهر هادی و کنایه اش به یکتا ناصر

دلیل اختلاف منوچهر هادی و یکتا ناصر

ماجرای اختلاف منوچهر هادی و یکتا ناصر به حضانت فرزند مشترکشان سوفیا مربوط می شوند. یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون که تا چندی پیش خبر جداییش از منوچهر هادی را رسانه ای نکرده بود، شب عید 1403 دعوای خانوادگیشان را به فضای مجازی کشاند و با اشک و آه در مورد ربوده شدن دخترش سوفیا توسط پدرش گفت.

اختلاف منوچهرهادی و یکتا ناصر به اینجا ختم نشد و نه تنها با واکنش آقای کارگردان و جمله وایرال شده اش(خدا به طایفه ناصر رحم کرد) همراه بود، بلکه خانواده منوچهر هادی و یکتا ناصر هم وارد اختلافات این زوج سابق شدند و حواشی مختلفی را در فضای مجازی رقم زدند.

به گفته منوچهر هادی از آذر 1402 حضانت فرزندشان با اوست اما خانم بازیگر اجازه دیدن فرزندش را به او نمی دهد، به هر حال مشکلات طلاق و حضانت و... باید از سوی کارشناسان حقوقی مورد بحث و بررسی قرار بگیرد و هیچ‌کس نمی‌تواند همه جوانب زندگی مشترک یکتا ناصر و منوچهر هادی را بررسی کند و به نتیجه قطعی برسد.

طعنه جدید منوچهر هادی به مادرانگی یکتا ناصر

3.864
این مطلب مفید بود ؟4915
منبع : عکس: رضا یزدانپور/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
3 نظر به ثبت رسیده است
سکینه آذر یورش1403-01-29
مرد جماعت اگه زنش بمیره ،بچه داشته باشه ،سه سوت میره زن میگیره ،بچه براش مهم نیست ،وایی از روزی که بدونه با بچه میشه مادر رو شکنجه داد، دیگه بچه عزیززززمیشه،برو زن بگیر ده تا برات میاره ،تو که تا صد سالگی مشکلی نداری ،دست از سر این مادر بردار
6341
پوپک1403-01-30
قبل از ازدواج چرا خوب فکر نمیکنید و تصمیم عاقلانه نمیگیرید که بعد ازدواج یه بچه رو هم میارید فدای خودخواهیهاتون میکنید
655
محبوب1403-02-01
ای کاش مشاجرات خانوادگی را در فضای مجازی منتشر نمی‌کردید!! چه بازخوردی میگیرید جز توهین و سرزنش و اظهار نظرهای متنوع؟!
91
وبگردی