منوچهر هادی

اولین واکنش منوچهر هادی به فیلم جنجالی یکتا ناصر

تاریخ انتشار : 2 فروردین 1403کد مطلب : 92769تعداد نظرات : 3 نظر
فیلم عجیبی که یکتا ناصر پیش از تحویل سال نو در فضای مجازی منتشر کرد و مدعی دزدیده شدن دخترش سوفیا توسط همسر سابقش شد با واکنش منوچهر هادی همراه بود.

واکنش متفاوت منوچهر هادی به اتهام بچه دزدی!

در آخرین ساعات سال 1402 یکتا ناصر با یک ویدئو در فضای مجازی جنجالی بر علیه همسر سابقش منوچهر هادی به راه انداخت و صحبت هایی را مطرح کرد که همگان را در شوکی عجیب فرو برد.

در پی انتشار این ویدئو خواهر منوچهر هادی با انتشار پستی در اینستاگرام واکنش تندی نشان داد.

منوچهر هادی همسر سابق یکتا ناصر نیز با انتشار متنی در اینستاگرام نسبت به این ویدئو و اتهام دزدیدن دخترشان صوفیا که از سوی یکتا ناصر مطرح شده بود واکنش نشان داد.

متن منوچهر هادی در پی انتشار فیلم عجیب یکتا ناصر

«یکتا مادر بچه منه و من با دستور مستقیم از دفتر دادگاه با هماهنگی و توافق بچه رواز دستان خود مادر تحویل گرفتم با تبریک سال نو به مدت چهار روز از چهارم تا اخر تعطیلات هم بچه پیش مادرشه اگر قرار من آنچه شما میگید باشم و یکطرفه قضاوت شم اشکال نداره کامنت من گفت با شجاعت بازه خیلی چیزها هست که نمیشه بخاطر دخترم بخاطر آبروی مادر دخترمش ما قضاوت کنید هر چی دوست دارید بنویسید و من هیچ گله ای ندارم. کل اتفاق اینه چهار روز بچه پیش منه چون من از پنجم سر کارم و مادرش خونه اس همین بخدا چیز دیگری نیست ا گه این اسمش دزدیه من کثیف عالماگر ایشان به دلیل ناخوش احوالی و برخورد احساسی این ویدئو روگذاشتن خودشون مقصرن و حتمن در دادگاه اعاده حیثیت میشه و باید پاسخ بدن و باید در همین صفحه شخصی ایشان عذرخواهی کنند بابت تمام دروغها و تشویش اذهان علیه بنده ایشان باید پاسخگو باشند البته از همین الان من من را متهم کرد گردن من از مو باریک تر

بخشیدم ایشان را اگر فقط هم دادگاه

فقط قانون قانون و قانون

امیدوارم حال مادر بچه خوب باشه و نگران نباشه هم تلفن هست هم ویدئو کال هست

اصلن شرایط بغرنجی وجود نداره

بهترین و شادترین لحظات زندگیشو سوفیا داره میگذرونه و چهارم فروردین پیش مادرشه

به شرف و احترام همه مادران از سمت من کل اتفاق همینه بازم عرض میکنم به احترام سوفیا و آبروی مادرش چیزهایی هست که من سکوت میکنم . البته که مادر سوفیا نجیب و خانوم هستن و در تمام مدت زندگیمون متعهد و وفادار بودند مشکلات ما چیزهای دیگری بود که اصلن صلاح نیست اینجا گفته بشه. یا علی.»

 

اولین واکنش منوچهر هادی به فیلم جنجالی یکتا ناصر

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : بخش خبری نمناک/م
3 نظر به ثبت رسیده است
کوثر1403-01-03
زندگی خصوصی که نیست فیلم شب عیده واسه ما بیکارا که سرمون تو گوشیه
10
کوثر 1211403-01-03
بخدا ما هم گرفتاریم تو رو خدا زندگیتون نزارید واسه مردم بچه گناه داره روحیه بچه رو داغون کردید فقط پول دارید عقل صفر
10
کوثر1403-01-03
نکن این کارو بچه رو بده باباش خودتو راحت کن چیه این بچه یکی میشه مثل باباش آخرش تنهات میزاره
01
وبگردی