مانتو برای افراد لاغر
مهم ترین چیزی که خانم ها در انتخاب مانتو باید به آن دقت کنند، اندام آن هاست. اگر میخواهید اندام شما لاغرتر و کشیده تر به نظر برسد این مدل مانتوها را بپوشید.

راهنمای خرید مانتو برای خانم هایی که دوست ندارن لاغر دیده بشن

مانتو یکی از پوشش های پرکاربرد خانم های ایرانی است. همه خانم ها در انتخاب مانتو به رنگ و جنس و مدل آن توجه می کنند اما یکی از مواردی که ممکن است برخی خانم ها به آن توجه نکنند، انتخاب مانتو بر اساس اندام آنهاست.

اگر اندام متناسبی دارید، می توانید از هر مدل مانتویی استفاده کنید اما اگر می خواهید مانتویی که انتخاب می کنید شما را لاغرتر نشان دهد، باید نکاتی را در انتخاب مانتو رعایت کنید. در این بخش از دنیای مد نمناک به شما می گوییم چه مانتوهایی لاغرتر نشان تان خواهند داد.

مانتو برای لاغرها

کدام مانتوها لاغر نشونمون میده؟

اگر می خواهید اندامتان لاغر و کشیده تر به نظر برسد در انتخاب مانتو دقت کنید و نکات زیر را رعایت نمایید.

مانتو رنگ تیره

سایه ها و رنگ های روشن تمایل عجیبی به نشان دادن شکل واقعی اندام دارند، برای لاغرتر به نظر رسیدن شما باید شکل واقعی بدن تان را پنهان کنید و مانتویی با رنگ تیره انتخاب نمایید. مانتو رنگ های تیره مثل سورمه ای، مشکی، شکلاتی و زرشکی در لاغر نشان دادن شما به علت خطای دیدی که برای بیننده ایجاد می کنند، بسیار موثر هستند.

مانتو رنگ تیره

مانتو با جنس لطیف

در انتخاب مانتو به جنس آن توجه کنید. مانتوهایی با جنس کلفت و زمخت شما را چاق و مانتوهایی با تار و پود نازک و لطیف و ظریف شما را لاغرتر نشان می دهند.

مانتو راه راه عمودی

اگر می خواهید لاغر و باریک به نظر برسید، مانتو راه راه عمودی را انتخاب کنید و به سراغ لباس‏هایی که راه راه افقی دارند نروید. راه راه های عمودی علاوه بر لاغر نشان دادن افراد، نقش پر رنگی دربلندتر نشان دادن افراد دارند.

اگر دوست دارید کشیده به نظر برسید از مانتو هایی با خطوط تیره، نازک و عمودی کمک بگیرید زیرا خطوط عمودی چشم بیننده را به سمت بالا و پایین هدایت می کند و این باعث خطای دید می شود.

مانتو راه راه عمودی

مانتو بلند

مانتو خیلی کوتاه، اگر اندام تو پر و چاقی داشته باشید، شما را چاق تر نشان می دهند. اگر می خواهید لاغر و باریک تر به نظر برسید، بهتر است مانتویی را انتخاب نمایید که بلندتر باشد.

مانتو یک رنگ

برای لاغرتر به نظر آمدن لباس های یک رنگ بپوشید. پوشیدن یک لباس یکدست شما را کشیده و لاغرتر نشان می دهد. تک رنگ پوشیدن در نشان دادن خط صافی از اندام تان تاثیر بسزایی دارد.

پوشش مونوکروم یا تک رنگ چشم ها را گمراه کرده، و اغلب ظاهر بلندتر و لاغرتری را به اندام شما می بخشد اما پوشیدن دو رنگ مانتو و شلوار، بدن شما را در چشم بیننده به دو قسمت تقسیم می کند و چشم به اشتباه، قد را کوتاه و چاق تر تصور خواهد کرد.

مانتو یک رنگ

مانتو کاملا اندازه و سایزتان

برای اینکه لاغرتر به نظر برسید از پوشیدن مانتو تنگ یا خیلی گشاد دوری کنید و مانتو های ساده ای که قالب تن هستند را انتخاب کنید تا اندامتان کشیده تر به نظر برسد.

شما باید لباسی را انتخاب کنید که با فرم طبیعی اندام شما متناسب بوده و شما را در بهترین شکل نشان دهد. خانم های درشت اندام باید مانتو هایی بخرند که دارای شکاف های جانبی هستند تا هنگام حرکت کمتر اذیت شوند.

مانتو ساده با طرح خلوت

برای اینکه لاغرتر به نظر برسید، مانتو ساده بپوشید و از پوشیدن مانتوهای شلوغ و پر نقش و نگار دوری کنید. اگر از مانتوهای ساده خسته شده اید، می توانید مانتو هایی با طرح های ریز – مانند طرح چهارخانه ریز – انتخاب کنید که شما را قد بلند و خوش اندام جلوه می دهد.

مانتو طرح چهارخانه

مانتو دارای کمر

اگر می خواهید اندامتان زیباتر و لاغرتر به نظر برسد، مانتوهایی را انتخاب کنید که در قسمت کمر لباس تنگ می شوند. این مانتو ها به خصوص برای افرادی که کمر باریک تری نسبت به باسن و سینه ها دارند، مناسب است. اگر اندامتان سیبی بوده، مانتویی بخرید که در روی شکم آزاد بوده و در بقیه قسمت ها نسبتا تنگ یا اندازه باشد.

اگر اندام شما مستطیل شکل است، مانتویی انتخاب کنید که فرم اندام شما را ظریف تر و منحنی تر نشان دهد تا کمر شما باریک تر به نظر برسد. لباس هایی که در قسمت کمر تنگ می شوند ، کمرتان را باریک تر نشان می دهند و باعث می شوند لاغرتر به نظر بیایید.

مانتو دارای کمر

مانتو دارای یقه هفت

برای اینکه لاغرتر به نظر برسید، هنگام انتخاب مانتو به یقه آن توجه کنید زیرا توجه به انتخاب درست آن می تواند بالا تنه ی شما را باریک، بلند و کشیده تر نشان بدهد. یقه های کشیده و هفت از طریق ایجاد خطای دید به لاغر نشان دادن تان و بلندتر به نظر رسیدنتان کمک می کنند.

مانتو جلو بسته

مانتوهای جلو بسته دکمه دار کمک می کنند تا اندام لاغرتر به نظر برسد. مانتو های جلو باز و بیش از حد گشاد افراد را چاق تر نشان می دهد پس افرادی که می خواهند لاغرتر به نظر برسند، باید مانتو جلو بسته انتخاب کنند.

این مانتوها شما رو لاغر نشون میده + راهنمای خرید

4.3258
این مطلب مفید بود ؟22335
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : مانتو
وبگردی