تولد
مانتو افراد قد کوتاه
برای انتخاب مانتو، زمانی که به اندام و قد خود توجه کنید می توانید بهترین ها را انتخاب کنید. اگر قد بلندی دارید باید مانتویی بپوشید که قدتان را بلندتر نشان ندهد.

مانتوهایی که باعث کوتاه قد دیده شدنمان میشوند

مانتو اصلی ترین لباس خانم ها است که استایل آن‎ها را تکمیل می کند بنابراین در انتخاب مانتو باید دقت نمود. از نکاتی که در انتخاب مانتو بسیار ضروری است، توجه به اندام و انتخاب مانتو بر اساس اندام است.

خانم هایی که قد بلندی دارند، معمولا خواهان مانتوهایی هستند که قد آنها را بلندتر از حد معمول نشان ندهد. اگر جزو خانم های قد بلند هستید و نمی دانید کدام مانتوها قد را کوتاه تر نشان می دهند، این بخش از دنیای مد نمناک را مطالعه کنید.

چه مانتویی بپوشم قدم کوتاه تر دیده بشه؟

خانم های قد بلند برای اینکه قدتان بلندتر از حد معمول به نظر نرسد، به سراغ مانتوهای زیر بروید.

مانتو و شلوار غیر همرنگ:

به خانم هایی که قد بلندی دارند، توصیه می شود به سراغ مانتو و شلواری بروند که رنگ شان با یکدیگر فرق داشته باشد زیرا با پوشیدن مانتو و شلوار غیر همرنگ قد به چند قسمت تقسیم می شود و قد فرد کوتاه تر به نظر می رسد. این خانم ها نباید مانتو و شلوار هم رنگ بپوشند زیرا پوشیدن مانتو و شلوار به ایجاد یک رنگ خطی صاف خانم ها را بلندتر نشان می دهد.

مانتو با قد تا زانو:

خانم های قد بلند بهتر است از پوشیدن مانتوهای خیلی کوتاه دوری کنند زیرا مانتوهای خیلی کوتاه، پای فرد را بلندتر نشان می دهد. آنها باید به سراغ مانتوهایی بروند که قد مانتو تا زانوی آن ها باشد. همچنین خانم های قد بلند نباید مانتو خیلی بلند بپوشند زیرا مانتو بلند نیز قد را بلندتر نشان می دهد.

مانتو با قد تا زانو

تیپ های ورزشی:

تیپ های ورزشی نه خیلی آزاد و راحت نه خیلی شل و افتاده هستند پس انتخاب مناسبی برای خانم های قد بلند بوده و قد را کوتاه تر نشان می دهند.

مانتو کمر تنگ:

به طور کلی مانتوهایی که به برجستگی و انحنای بدن تاکید بیشتری دارند، توجه را از روی قد دور می کنند. به خانم های قد بلند برای مناسب تر دیده شدن قدشان توصیه می شود به سراغ مانتوهایی بروند که کمرشان تنگ تر است.

مانتو کمر تنگ

مانتو طرح دار:

مانتوهایی که طرح های شلوغ و رنگ های متنوعی دارند برای خانم های قد بلند مناسب تر هستند زیرا باعث می شوند که قد خانم ها مناسب تر دیده شود.

مانتو نه جذب و نه گشاد:

مانتو های جذب و خیلی گشاد در بلندتر به نظر رسیدن قد و اندام بسیار موثر هستند. خانم های قد بلند نباید مانتو خیلی جذب و خیلی گشاد بپوشند بلکه باید مانتو آنها دقیقا اندازه و سایز آنها باشد.

اندازه و سایز مناسب مانتو

نکته مهم

  • انواع مانتوهای پیلی دار، فون و چین دار که قد کمی بالای زانو دارند، برای خانم های ریز نقش و قد بلند مناسب هستند.
  • مانتو با برش راسته و ترکیب رنگی تیره برای خانم های قدبلندی است که کمی اضافه وزن دارند، مناسب می باشند.
  • شلوارهای فاق بلند برای خانم های قد بلند مناسبند.
  • خانم های قد بلند بهتر است به سراغ شلوارهای دم پا گشاد نروند.
  • استفاده از زیورآلات بزرگ توجه را از قد فرد دور می کند.

مانتوهایی که خانم های قد کوتاه نباید بپوشن

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی