پژمان بازغی
پژمان بازغی بازیگر موفق کشورمان که در سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی حضور دارد تصویر جدیدی از نقش خود را منتشر کرد.

پژمان بازغی مقابل دوربین سریال افرا قرار گرفت

تصویربرداری سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مشترک مجید مولایی و محمدکامبیز با بازیگران مطرح سینما و تلویزیون، همچنان ادامه دارد. پژمان بازغی بازیگر و مجری کشورمان که به تازگی از مسابقه کودک شو جدا شده است در سریال افرا با بازیگران دیگر مقابل دوربین قرار گرفت.

پژمان بازغی

همکاری پژمان بازغی با مهدی سلطانی

بهرنگ توفیقی کارگردان سریال آقازاده بار دیگر در سریال جدید خود با مهدی سلطانی همکاری کرده است. حضور مهدی سلطانی و پژمان بازغی به همراه بازیگران دیگر تجربه ای متفاوت را رقم خواهد زد.

پژمان بازغی در سریال افرا نقش وحید را بر عهده دارد.

پژمان بازغی

داستان و بازیگران سریال افرا

افرا یک سریال با موضوع درام و اجتماعی می باشد که درباره فرد محیط بانی در جنگلهای شمال کشور است که دغدغه محیط زیست و حیوانات دارد. در کنار فضای کاری این شخصیت، اتفاقات خانوادگی مختلفی رقم خواهد خورد.

در خلاصه داستان سریال افرا آمده است:

«در پگاه مه آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می شود؛ حاصل وصلت شوم اخلاق و منفعت. چشمانِ پیرِ افرا، یگانه شاهد این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچ کس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است ... .»

روززبه حصاری

بازیگران سریال افرا عبارتند از:

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی در نقش حاج محمود فروزش فرد با نفوذی حضور دارد که پدر روزبه حصاری در نقش مسعود است.

افرا جدیدترین سریال توفیقی، کارگردان سریال هایی چون «پدر»، «عقیق»، «زیر پای مادر»، «پشت بام تهران» و«آقازاده» محسوب می شود. این سریال افرا در 40 قسمت و برای شبکه یک سیما ساخته می شود.

عکس جدید پژمان بازغی در سریال افرا

4.442
این مطلب مفید بود ؟375
منبع : عکاس: محمد دارایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی