علی سرابی

پست معنادار همسر مارال بنی آدم و جواب سحر دولتشاهی

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93696زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی سرابی همسر مارال بنی آدم بازیگر فیلم معجزه پروین پستی عجیب نسبت به شایعات اخیر به اشتراک گذاشت و سحر دولتشاهی کامنت عجیب تری برای این پست گذاشت.

پست معنادار همسر مارال بنی آدم و جواب معنادارتر سحر دولتشاهی

شایعات مختلفی در فضای مجازی پیرامون زندگی هنرمندان منتشر می شوند، شایعات زشتی که گاهی فرسنگ ها از حقیقت دور بوده و باعث به هم خوردن آرامش زندگی هنرمندان می شود. علی سرابی همسر مارال بنی آدم پست معناداری را منتشر نمود که با پاسخ سحر دولتشاهی همراه بود، پاسخی که خط بطلانی بر روی همه شایعات منتشر شده کشید. در ادامه ماجرای انتشار پست معنادار همسر مارال بنی آدم را می خوانید.

اخیرا اخبار گوناگونی از خیانت همایون شجریان به سحر دولتشاهی شنیده می شود که گرچه با واکنش تند خواننده محبوب همراه بود اما این شایعات گسترده تر شده و عده ای از کاربران مدعی شدند که عامل به هم خوردن زندگی سحردولتشاهی و همایون شجریان کسی نیست جز دوست صمیمی سحر، مارال بنی آدم. پس از اوج‌گیری شایعات علی سرابی با انتشار عکسی از همسرش مارال بنی آدم نوشت:

عزیزتر از قلبم

علی سرابی

پست حمایتی علی سرابی از همسرش مارال بنی آدم

سحر دولتشاهی نیز به پست جدید و معنادار علی سرابی واکنش نشان داد و به شایعات پایان داد و نوشت:

عزیزای من

سحر دولتشاهیی

کامنت سحر دولتشاهی برای مارال بنی آدم و همسرش

مارال بنی آدم و همسرش

مارال بنی آدم و علی سرابی بیش از بیست سال است که ازدواج کرده و زندگی پایداری دارند، این زوج صاحب دو فرزند به نام های ایلیا و عسل هستند. ایلیا متولد سال 1382 است.

مارال بنی آدم از بازیگران سینما، تلوزیون و تئاتر متولد 10 آبان ماه سال 1360 در تهران است. او در جشنواره فیلم امسال سیمرغ بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم معجزه ی پروین به کارگردانی محمدرضا ورزی از آن خود کرد. این بازیگر در آثاری چون معجزه ی پروین، فروشنده، خشکسالی و دروغ، همگناه و... بازی کرده است.

علی سرابی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی متولد نهم اسفند ماه سال 1357 در تهران است که از سال 1379 تا کنون در عرصه بازیگری فعالیت می کند و علاوه بر کار بازیگری به کارگردانی و صدا پیشه شخصیت کارتونی مشغول می باشد. او شخصیت کارتونی مشهور قوچ در کلاه قرمزی و گابی را بر عهده داشته است.

پست معنادار همسر مارال بنی آدم و جواب سحر دولتشاهی

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : عکس: ساقی بلیغ/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی