مارال فرجاد
مارال فرجاد بازیگر مطرح کشورمان در یک گفتگو با مجلات خارجی پرده از بیماری خود در یک سال اخیر برداشت.

مارال فرجاد بعد از غلبه بر بیماری سرطان

مارال فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها در خارج از کشور به سر می برد با انتشار پُست جدیدی در اینستاگرام از ابتلای خود به بیماری سرطان خبر داد.

این بانوی هنرمند که سریال خوب، بد جلف رادیو اکتیو آخرین فعالیت او در نمایش خانگی است با گفتگوی خود با یکی از مجلات کشور مجارستان، بسیاری از هنرمندان و طرفداران خود را متعجب کرد.

مارال فرجاد با انتشار تصاویر زیر در اینستاگرام خود عنوان کرد:

"موهایم دوباره رویید و امروز حالِ بهتری دارم... بسیار غمگین و ناامید بودم، چراکه این بیماری بر چهره‌ام و درنتیجه بازیگری‌ام تأثیر می‌گذاشت... تا این‌که تصمیم گرفتم به آن مثلِ یک نقشِ سخت و پیچیده در یک فیلم سینمایی نگاه کنم."
این بخشی از حرف‌های مارال فرجاد بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون با خبرنگارِ مجله‌ی گِلَمور در مجارستان است که روندِ درمان و بهبودیِ او را با تیترِ "زنِ قوی" سوژه‌ی گفت‌وگو قرار داده است. آن‌چه برای آن‌ها جذاب آمده چالش یک زن بازیگر که چهره و اندامش مهم‌ترین ابزارِ حرفه‌اش هستند ـ در رویارویی و مبارزه با سرطان است.
مارال فرجاد سالِ گذشته دچارِ این بیماری شد و پس از طیِ مراحلِ سختِ درمان، اینک در شرایطِ بهتری قرار گرفته و امیدوار است به‌زودی پس از تکمیلِ درمان دوباره به صحنه و پرده‌ی سینما بازگردد.

مارال فرجاد

تغییر چهره مارال فرجاد پس از بیماری سرطان

4.372
این مطلب مفید بود ؟6210
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی