مرجانه گلچین

پخش سریال های مرجانه گلچین از تلویزیون

تاریخ انتشار : 22 تیر 1399کد مطلب : 76744زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال های طنز مرجانه گلچین از شبکه های مختلف سیما در حال پخش است و به همین بهانه مروری بر این سریال های کمدی خواهیم داشت.

پخش سریال های مرجانه گلچین

مرجانه گلچین بازیگر طناز سینما و تلویزیون است که اغلب مخاطبان دنیای هنر او را با سریال های طنزش به خوبی می شناسند. این بانوی هنرمند در سریال های طنز زیادی به ایفای نقش پرداخته است که شبکه های مختلف سیما به صورت اتفاقی چند سریال از این بانوی هنرمند را در حال پخش دارند.

سریال های در حال پخش مرجانه گلچین

سریال زوج یا فرد، سه دونگ سه دونگ و خوش نشین ها سریال های طنزی با بازی مرجانه گلچین هستند که این روزها از شبکه های مختلف تلویزیون درحال پخش هستند.

در ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک مروری کوتاه بر این سریال های مرجانه گلچین خواهیم داشت و توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه ما باشید.

سریال سه دونگ سه دونگ

سریال سه دونگ سه دونگ به کارگردانی شاهد احمدلو ماه رمضان سال 1390 از شبکه پنج سیما پخش شد و روایتگر ماجرای فردی به نام نصرت عشقی با بازی زنده یاد سیروس گرجستانی است که به همراه پسرانش در یک نانوایی کار میکند و بعد از سالها شریکش که سه دونگ مغازه به نام او است از خارج برگشته و قصد فروش نانوایی را دارد و این آغاز ماجراهایی تازه در این سریال است.

مرجانه گلچین، سیروس گرجستانی، مریم معصومی، عباس جمشیدی فر، اشکان اشتیاق، جواد عزتی، محمد کاسبی، سیاوش مفیدی، یوسف صیادی و... بازیگران سریال سه دونگ سه دونگ را تشکیل میدهند.

سریال سه دونگ سه دونگ هر شب ساعت 19 از شبکه آی فیلم پخش میشود.

سریال سه دونگ سه دونگ

سریال زوج یا فرد

سریال زوج یا فرد به کارگردانی علیرضا نجف زاده و تهیه کنندگی مهران مهام سریال نوروزی شبکه سه سیما در سال 98 بود که روایتگر ماجرای معاون وزیری است که از کارش بیرون آمده و به دنبال زندگی آرام است اما در ادامه ماجراهای متعددی برای او رخ میدهد.

مرجانه گلچین، مهران غفوریان، یوسف تیموری، هدایت هاشمی، ناهید مسلمی، اشکان اشتیاق، شیدا خلیق، مهشید ناصری، آتیه جاوید، دلسا ملکی، مهران رجبی، کریم قربانی و ... بازیگران سریال زوج یا فرد را تشکیل میدهند.

سریال زوج یا فرد هر شب ساعت 20 از شبکه تماشا پخش میشود.

مرجانه گلچین

سریال خوش نشین ها

سریال خوش نشین ها به کارگردانی سعید آقاخانی سال 1389 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و روایتگر ماجرایی از یک خانواده است که وقتی از خارج برمیگردند متوجه میشوند که پدرشان خانه را فروخته و مفقود شده است و این آغاز ماجراهایی متعدد است.

مرجانه گلچین، سیروس گرجستانی، حمید لولایی، علی صادقی، حدیثه تهرانی، مهران رجبی، سپند امیرسلیمانی، اردشیر کاظمی، محمد کاسبی و.... بازیگران سریال خوش نشین ها را تشکیل میدهند.

سریال خوش نشین ها هر شب ساعت 21 روی آنتن شبکه آی فیلم میرود.

سریال خوش نشین ها

سریال های مرجانه گلچین روی آنتن شبکه های مختلف سیما

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی