نیلوفر شهیدی
با هم در این گزارش به هنرمندانی خواهیم پرداخت که سال 98 را برای ازدواج انتخاب کردند.

ازدواج هنرمندان در سال 98

روزهای پایانی سال 98 با شیوع ویروس کرونا و مشکلات انتشار این ویروس همراه شد و متاسفانه منجر به از دست دادن بسیاری از هموطنانمان شد اما میان همه این اتفاقات تلخ همراه ها با گروه فرهنگ و هنر نمناک باشید تا با هم نگاهی بیندازیم به لیست هنرمندانی که در سال 98 تاهل یافتند :

این هنرمندان در سال 98 ازدواج کردند

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

23 اسفندماه بود که ریحانه پارسا و مهدی کوشکی خبر ازدواجشان را به صورت رسمی اعلام کردند.

ریحانه پارسا بازیگر جوان دنیای هنر است که با بازی در نقش لیلا در سریال پدر در میان مردم شناخته شد و مهدی کوشکی از بازیگران قدیمی تر سینما، تلویزیون و تئاتر است که به تازگی در نقش مهران در سریال دل ایفای نقش کرده است.

ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی از اتفاقات غافلگیرانه این روزهای دنیای هنر بود چرا که ریحانه پارسا تنها 22 سال دارد و حدود 17 سال با مهدی کوشکی اختلاف سنی دارد.

ریحانه پارسا و همسرش

سوگل طهماسبی

مردادماه بود که سوگل طهماسبی بازیگر سریال بچه مهندس و کیمیا خبر ازدواجش را اعلام کرد و آذرماه هم تصاویری از مراسم ازدواجش را به اشتراک گذاشت.

سوگول طهماسبی در سریال هایی چون برادر ، کیمیا ، بچه مهندس ، گاندو ، سلام آقای مدیر ، دنگ و فنگ روزگار ، روزهای بهتر ، شکوه یک زندگی ، گشت ویژه ، فاصله ها و... به ایفای نقش پرداخت.

سوگل طهماسبی

نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی بازیگر سریال وارش یکی دیگر از هنرمندانی است که در سال 98 راهی خانه بخت شد. آبان ماه امسال بود که تصاویری از مراسم ازدواج نیلوفر شهیدی منتشر شد و خبر از ازدواج خانم بازیگر میداد.

نیلوفر شهیدی در فیلم و سریال هایی چون گشت پلیس ، گاندو ، به کجا چنین شتابان ، ملکوت ، لیسانسه ها ، زمستان گرم ، مرضیه ، وارش و ... به ایفای نقش پرداخته است.

نیلوفر شهیدی و همسرش

شیوا طاهری

شیوا طاهری بازیگر سریال گذر از رنج ها یکی دیگر از بازیگرانی است که امسال عروس شد.

اردیبهشت ماه امسال بود که شیوا طاهری با انتشار ویدئویی خبر از دواجش را به صورتی متفاوت با همراهانش به اشتراک گذاشت. محسن محمدی همسر شیوا طاهری است که در تمرینات مربوط به غواصی به خانم بازیگر آموزش میداد.

شیوا طاهری و همسرش

محیا اسناوندی

محیا اسناوندی بازیگر و مجری جوان تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که امسال ازدواج کرد.

بیست و چهارم تیرماه بود که محیا اسناوندی با انتشار تصاویری خبر از مراسم عقدش داد و قرار بود که اسفندماه امسال راهی خانه بخت شود اما شیوع ویروس کرونا مراسم ازدواج آنها را به تعویق انداخت.

محیا اسناوندی اجرای برنامه هایی مانند ترانه باران ، سه نقطه ، ترانه باران و... را برعهده داشت و به عنوان بازیگر در فیلم هایی چون روزهای بهتر، نامه آخر،دستت را به من بده و دم سرخ ها ایفای نقش کرد.

محیا اسناوندی و همسرش

ستاره جیریانی

اردیبهشت ماه امسال بود که محیا اسناوندی مجری اخبار جوانه ها با انتشار تصاویری خبر از برگزاری مراسم عقدش داد و به جمع متاهلین پیوست.

ستاره جیریایی فعالیت حرفه ای در زمینه خبر را از دوران دبیرستان آغاز کرد و به صورت رسمی از سال 90 با حضور در اخبار جوانه ها به عنوان گزارشگر ، گوینده و دبیر تحریریه مشغول به فعالیت شد.

ستاره جیریانی

ایمان قیاسی مجری عصر جدید

ایمان قیاسی مجری برنامه عصر جدید یکی دیگر از چهره هایی است که امسال ازدواج کرد.

احسان علیخانی اواسط آبان ماه امسال خبر ازدواج ایمان قیاسی را به اشتراک گذاشت. ایمان قیاسی مجری پست صحنه عصر جدید است و پیش از حضور در این مسابقه به عنوان خواننده و نوازنده فعالیت میکرد.

ایمان قیاسی

هنرمندان و چهره هایی که در سال 98 ازدواج کردند

3.91199
این مطلب مفید بود ؟940259
وبگردی