پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده

ازدواج زوج بازیگر مشهور سینما

تاریخ انتشار : 29 تیر 1400کد مطلب : 82472زمان مطالعه : 1 دقیقه
پس از انتشار تصاویری از زوج بازیگر مشهور این روزهای سینما بالاخره عکسی در اینستاگرام منتشر شد که خبر ازدواج رسمی دو بازیگر سینما را تایید کرد.

اعلام رسمی ازدواج نوید محمدزاده با فرشته حسینی

نوید محمدزاده سوپراستار سالهای اخیر سینما که در سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی با فرشته حسینی نقش خواهر و برادر را ایفا کرده بودند با یکدیگر ازدواج نمودند.

پنجم اردیبهشت ماه 1400 بود که نوید محمدزاده با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود خبر ازدواجش با فرشته حسینی را داد و شب گذشته با انتشار حلقه ازدواج خانم بازیگر، این خبر را به طور رسمی اعلام کرد.

پس از انتشار تصویر حلقه ازدواج این زوج، هنرمندان بسیاری همچون ترانه علیدوستی، علی شادمان، امیر جدیدی، هومن سیدی، هوتن شکیبا و ... ازدواج آنها را در اینستاگرام تبریک گفتند.

حلقه ازدواج فرشته حسینی همسر نوید محمدزاده

نوید محمدزاده و فرشته حسینی ازدواج کردند

پاسخ فرشته حسینی به خبر ازدواجش با نوید محمدزاده

همسر نوید محمدزاده در پاسخ به عکس حلقه ازدواجشان در استوری اینستاگرام خود عکس زیر را منتشر کرد.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی ازدواج

فرشته حسینی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:

عزیزِ من

روشنایی زندگی من 

نوید محمدزاده و همسرش

فرشته حسینی و نوید محمدزاده که از مدتها قبل به دلیل پوشیدن لباس هایی مشابه مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته بودند برای اولین بار در سریال قورباغه در کنار هم نقش آفرینی کردند.

لیلای سریال قورباغه، با فیلم رفتن فعالیت سینمایی خود را در ایران آغاز کرد و بعد از آن در فیلم های مختلفی همچون هفت و نیم، سونامی، شکستن همزمان بیست استخوان و یلدا نقش آفرینی کرده است.

بازیگر مشهور سینما ازدواج کرد + حلقه ازدواج

3.726
این مطلب مفید بود ؟197
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی