تولد
ژاله صامتی

ماجرای ازدواج بازیگر مشهور سریال زیرخاکی 2

کد مطلب : 81852تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
ژاله صامتی بازیگر مشهور کشورمان که در سریال زیرخاکی نقش پری را بر عهده دارد طی ماجرای جالبی با همسرش آشنا شده و ازدواج کرده است.

ماجرای جالب ازدواج ژاله صامتی و همسرش

ژاله صامتی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون که این روزها شاهد نقش آفرینی او در سریال زیرخاکی 2 به کارگردانی جلیل سامان هستیم سالها قبل با ایرج سنجری یکی از بازیگر کشورمان ازدواج کرده است.

ایرج سنجری یکی از بازیگران سریال زیر خاکی 1 بود که نقش بازپرس را ایفا می کرد و در فیلم و سریال های بسیاری با خانم ژاله صامتی نقش آفرینی کرده است.

ماجرای آشنایی و ازدواج این هنرمند که یکی از بازیگران پرکار در سال 1399 بود برای اولین بار در برنامه دورهمی مطرح شد و بعد از آن ، ایرج سنجری نیز از زبان خود ماجرای خواستگاری از این همسرش را بیان کرد.

ژاله صامتی و همسرش

ماجرای خواستگاری ایرج سنجری از خانم ژاله صامتی

ایرج سنجری و ژاله صامتی از تمرین تئاتر در سال 1376 با یکدیگر آشنا شدند و آن تئاتر هیچ وقت به روی صحنه نرفت اما ایرج سنجری از همان زمان به خانم هنرمند علاقه مند شد و سال بعد در سریال «فردا دیر است» با بهانه های واهی سعی در نشان دادن علاقه خود می کرد.

ایرج سنجری

این بازیگر کشورمان هر دفعه که خانم صامتی را می دید به او می گفت که سیگار خود را کم کرده و به طریقی سر صحبت را باز می کرد اما به دلیل جدیت خانم صامتی در کار، جرات پیشنهاد ازدواج دادن به او را نداشت به همین دلیل یکی از دوستان خود که منشی صحنه سریال بود را واسطه قرار داده و به او گفت که پیشنهاد او جدی بوده و قصد اذیت کردن ندارد.

ژاله صامتی پس از شنیدن پیشنهاد ایج سنجری از او خواسته بود تا ابتدا با پدرش صحبت کند و جواب او همان پاسخ پدرش خواهد بود. در نهایت این زوج هنری در سال 1378 با یکدیگر ازدواج کردند.

ژاله صامتی

ایرج سنجری ضمن تعریف از پدر ژاله صامتی در یک گفتگوی آنلاین گفت:پدر همسرش مرد بسیار بی نظیر و نازنینی بود و در جلسه اول پیشنهاد رفاقت به او داده بود زیرا به دلیل فاصله سنی کم خود با ایشان نمی توانسته به او بابا بگوید و رفاقت آنها تا زمان فوت ایشان ادامه داشت.

فرزندان ژاله صامتی و ایرج سنجری

ژاله صامتی یک سال بعد از ازدواج خود دخترش با نام یاس را در آغوش گرفت و چند سال بعد دختر دومش نیاز را به دنیا آورد.

 ژاله صامتی و دخترانش

ماجرای ازدواج بازیگر مشهور سریال زیرخاکی 2

4.3168
این مطلب مفید بود ؟14622
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
2 نظر به ثبت رسیده است
مهرناز1400-03-26
ژاله صامتی بازیگر زیبا و دوست داشتنی با آرزوی خوشبختی روز افزون در کنار خانواده محترم
512
ناشناس1401-10-30
ژاله صامتی بازیگر خیلی خوبی امیدوارم همه جا موفق باشی عزیزم❤
20
وبگردی