طالع بینی

متولدین کدوم ماه ها بهتره با هم ازدواج نکنن؟

کد مطلب : 46254تعداد نظرات : 8 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
با توجه به طالع بینی متولدین ماههای مختلف سال میخواهیم بدانیم کدام یک از این متولدین میتوانند در کنارهم سازگار باشند و چه ماههایی کنار هم سازگاری ندارند.

طالع بینی ازدواج؛ متولدین این ماهها با هم تفاهم ندارند

طالع بینی ازدواج و فال ازدواج متولدین ماههای مختلف، بحث جالبی است که همیشه خواهان داشته. فال عشقی یکی از جذاب ترین طالع بینی ها برای جوانان است که به تناسب خصوصیات اخلاقی افراد با ماه تولدشان اهمیت دارده و دوست دارند از طریق ماه تولد طرف مقابل خود می توانند از آینده ازدواجشان با خبر شوند.

بر اساس طالع بینی متولدین ماههای مختلف سال برخی از متولدین ماههای سال در کنار یکدیگر شاد و خوشبخت هستند اما برخی دیگر تفاهم نداشته و زندگی مشترک موفقی نخواهند داشت.

در این بخش از نمناک به شما می گوییم که متولدین کدام ماه های سال با یکدیگر تفاهم داشته و زندگی مشترک بهتری خواهند داشت. فراموش نکنید که تمامی این نکات و مطالب مربوط به طالع بینی های چینی و... تنها جنبه سرگرمی دارد.

فروردین و اردیبهشت

ازدواج یک فروردینی و اردیبهشتی در رده متوسط قرار دارد و متولدین این دو ماه تفاهم زیادی با یکدیگر ندارند زیرا زوجین ویژگی های مشترکی مانند میل به حاکمیت و خودخواهی دارند. همچنین فروردینی ها روحیه فعال و خستگی ناپذیر داشته و شجاح و جسور و ماجرا جو هستند اما اردیبهشتی ها شخصیتی کاملا متفاوت داشته و به دنبال ثبات اند و دوست دارند آرام یک جا بنشینند.

طالع بینی ازدواج

اردیبهشت و آذر

ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین آذر تاحدودی خوب است و ممکن است آنها در کوتاه مدت با یکدیگر تفاهم داشته باشند اما آتش عشق شان مدت زیادی دوام نخواهد داشت و با یکدیگر نا سازگار می شوند. جسوربودن، بی پروایی، نیازمند به آزادی و گشت و گذار آذری ها با آرام بودن و عاشق ثبات بودن اردیبهشتی ها جور در نمی آید.

خرداد و اسفند

متولدین این ماه ها با یکدیگر تفاهم ندارند زیرا اسفندی ها افراد کمالگرا بوده که تمام زندگی شان روی برنامه است و تمایل به تغییر ناگهانی برنامه های خود ندارند اما خردادی های عاشق گشت و گذار، خوشگذرانی و ماجراجویی اند و دوست دارند همسر آینده شان پابه پایشان برود.

متولدین هرماه

تیر و بهمن

ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر خوب نیست و این زوج در کنار هم مدام جرو بحث خواهند داشت زیرا متولدین ماه تیر مانند آب آرام و صبورند و به دنبال توجه و عشق می گردند و در مورد مسائل عاطفی طرز فکر ثابت دارند اما بهمنی ها افرادی مستقل و بی پروایند و ترجیح می دهند در مورد مسائل عاطفی صحبت نکنند.

مرداد و دی

متولدین این ماه ها با یکدیگر تفاهم نداشته و زندگی مشترک موفقی نخواهند داشت چرا که این زوجین به دلیل داشتن حق مشترک برتری جویی دچار اختلاف شوند.مردادی ها کمال گرا بوده و به دنبال یک زندگی لاکچری می گردند، به شدت خلاقند و دوست دارند که مدام چیزهای جدید را تجربه کنند در حالی که متولد ماه دی محتاطند و ثبات را دوست می دارند.

ماه تولد

شهریور و مهر

زندگی مشترک شهریور ماهی ها و مهر ماهی ها به مشکل برخواهد خورد زیرا متولدین ماه مهر به دنبال هیجان و گشت وگذار بوده و شهریوری ها افرادی منطقی و آرامند که تحمل بی برنامه گی را ندارند.

مهر و تیر

متولدین مهر ماه با تیرماهی ها نیز سازگاری خوبی نداشته و زوج مناسبی برای هم نیستند زیرا متولدین ماه مهر افرادی پر جنب و جوش و اجتماعی بوده اما تیری ها زاویه دیدی کاملا متفاوت دارند و به دنبال آرامش و امنیت اند. در ازدواج متولدین این ماه ها، تیر ماهی ها دچار نارحتی می شوند چرا که فکر می کنند همسرشان قدردانشان نیستند و به رابطه عاطفی شان توجه زیادی نشان نمی دهند.

طالع بینی

آبان و فروردین

ازدواج متولدین آبان با فروردین از نوع ازدواج بد است زیرا فروردینی ها آزادی خواه بوده که از مبحوس بودن بیزارند اما آبانی ها مرموزترین افراد هستند و دوست دارند که بر همه چیز، به خصوص رابطه عاطفی شان، کنترل داشته باشند.این زوجین هر دو سلطه گر و مغرور و لجباز هستند که با یکدیگر جور در نمی آیند.

آذر و شهریور

متولدین این ماه ها با یکدیگر تفاهم نداشته و زندگی مشترک موفقی نخواهند داشت زیرا آذری ها تنوع طلب،خواهان استقلال و در ایجاد نظم و انضباط دچار مشکل هستند و زندگیشان بدون ماجراجویی و هیجان پیش نمی رود اما شهریوری ها افرادی محتاط و با نظم می باشند پس شریک خوبی برای آذری های پرشور و هیجان نیستند.

ازدواج متولدین کدام ماه ها با یکدیگر خوب است؟

 • فروردین با فروردین
 • اردیبهشت با تیر
 • اردیبهشت با مرداد
 • اردیبهشت با دی
 • خرداد با مرداد
 • خرداد با مهر
 • خرداد با آذر
 • تیر با شهریور
 • تیر با مهر
 • تیر با اسفند
 • شهریور با شهریور
 • مهر با فروردین
 • مهر با آذر
 • مهر با اسفند
 • آذر با فروردین
 • آذر با آذر
 • آذر با بهمن
 • آبان با اردیبهشت
 • بهمن با خرداد

متولدین کدوم ماه ها بهتره با هم ازدواج نکنن؟

3.3563
این مطلب مفید بود ؟373190
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
8 نظر به ثبت رسیده است
مهرنوش1397-03-10
جالب بود,برای من گفته با متولدين تیر,دی و اسفند سازگار هستم.ممنون
286
اذر1397-02-04
با تشکر مطالبتون درمورد من وهمسرم که متولد اذرومهر هستیم کاملا صحیح
185
زهره1396-07-17
این متن خیلی درسته در مورد من و همسرم خیلی صدق میکن
13516
عسل1400-09-09
خیلی خیلی مممنون که گفتید تیر ماهیا با آبان ماهیا می سازن امید دادید به من
115
دینا1401-01-02
البته این مهمه که زن و شوهر با هم تفاهم داشته باشن و هم رو‌ دوست داشته باشن و اینکه صداقت بینشون باشه اهمیت داره وگرنه ماه تولد خیلی تاثیری نداره
53
نجیبه1401-01-07
کاملا اشتباهه
مامان و بابای من مهر و تیر هستن و ماشاله خیلی خوب با هم سازگاری دارن
52
محمدی1401-01-11
چقدر درست مهر و شهریور اصلا باهم سازگاری ندارند
42
هانیه1403-01-17
من و همسرم اردیبهشت و فروردین هستیم و رابطمون عالیه
01
وبگردی