Marriage
اگر شما هم از آن دسته بسیار گسترده افرادی هستید که برای تهیه محصولات جنسی خجالت زده میشوید بهتره ما را همراهی کنید.

خرید محصولات جنسی بدون ترس و استرس

باتوجه به بررسیهای انجام شده توسط تیم ما، درایران به صورت تخصصی در رابطه با رابطه زناشویی پرداخته نشده است و به صورت کامل دوست دارم راه حلی منطقی با بررسی های متعدد که انجام دادیم با زبان خودمونی برای لذت بردن از زندگی زناشوییتون بیان کنیم و خرید کاندوم که از این لذت محافظت میکنه بتونید بدون هیچ رودروایسی از بهترین مکان خریداری کنید.

تو بحث پایداری رابطه جنسی در زندگی زناشویی ، احترام متقابل و ارگاسم رسیدن طرفین مهمه چرا که علاوه بر آقایان ، بانوان نیز باید به نهایت لذت جنسی برسند و همیشه در پایان رابطه آقایان باید این سوال را از پارتنر خود بپرسند که :"عزیزم آیا تو هم ارضا شدی؟" اگر به لذت دست نیافته بود باید رابطه درجهت ارضا شدن بانوان ادامه پیدا کنه و این عملکرد میتونه نوعی احترام گذاشتن به حق پارتنر جنسی و پایدارتر نگه داشتن زندگی و مستحکمتر کردن رابطه کمک کنه.

سه محصول پیشنهادی که ضروری برای هر رابطه جنسیه! و برای خرید مطمئن میتونید به فروشگاه اینترنتی تیبوکا اعتماد کنید.

1. چرا باید اعتماد کنم؟

چون این فروشگاه رسمی دارای نماد اعتماد الکترونیک و نشان ملی ثبت(رسانه های دیجیتال) میباشد تا شما با خیال آسوده خرید فرمایید.

2. چرا باید خرید کنم؟

یک پیشنهاد وسوسه انگیز در جهت خرید بهترین محصولات تایید شده در فروشگاه اینترنتی موجود میباشد.

3. چگونه محصولات فرستاده میشه؟

محصولات به صورت کاملا محرمانه و در اسرع وقت به دست مصرف کنندگان در سراسر ایران میرسه.

چرا خرید کاندوم - خرید اسپری تاخیری - خرید ژل روان کننده ضروریه؟

انواع کاندوم با توجه به سلایق مختلف عبارت اند از خرید کاندوم عروسکی(به عنوان کاندوم فان ) و خرید کاندوم های خاردرشت ، ساده و .. نیز موجوده که شما میتونید خرید کاندوم رو با مشاوره مطمئن توسط تیبوکا بدون رودروایسی انجام بدین.

چرا خرید اسپری تاخیری ضروریه ؟

زمان انجام رابطه جنسی بسیار مهمه، در حین رابطه جنسی ، این آقایان هستن که زودتر از بانوان به نهایت لذت جنسی میرسن و بی معرفتیه که بدون توجه به بانو و بدون اینکه بپرسیم آیا تو هم کارت تموم شده رابطه رو ول کنیم .

این عمل باعث بی احترامی به بانوان و همچنین میتونه انجام رابطه جنسی رو برای دفعات بعد کنسل کنه برای پایداری رابطه جنسی نیاز به افزایش زمان داریم . سریع ترین و موثر ترین راه برای افزایش زمان رابطه جنسی خرید اسپری تاخیری برای همزمان کردن انزال ضروریه.

خرید ژل روان کننده بر پایه آب

انواع با کیفیت ترین ژل روان کننده در فروشگاه اینترنتی تیبوکا موجوده که شما میتونید با مشاهده ، بهترین رایحه تحریک کننده برای رابطه را انتخاب کنید. کاندوم از جنس لاتکسه و با بدنه ی خشکی که داره موجب اصحکاک سطح کاندوم هنگام دخول میشه!

خریدژل روان کننده و استفاده از اون باعث مقاربت بدون درد برای بانوان و از پاره شدن کاندوم تا حدی جلوگیری میکنه. رایحه ژل روان کننده موجب تحریکی شدن رابطه و باعث از بین بردن بوی بد واژن میشه.

چند سوال مهم + بهترین جواب و راه حل های موجود

خرید آنلاین کاندوم ، اسپری تاخیری و ژل روان کننده از مهمترین محصولات موجود در بازار برای انجام رابطه تحریک کننده و طولانی مناسبه. حالا با بررسی های فوق العاده ای که انجام دادیم به چند سوال دقیق زناشویی بپردازیم.

چطور از پاره شدن کاندوم جلوگیری کنیم؟

  • بسیار کهنه باشه و تاریخ انقضاش گذشته باشه
  • خرید سایز کوچیک که به آلت تناسلی فشار میاره و درنهایت پاره میشه
  • عدم وجود روان کنندگی کافی که میتونی خرید روان کننده رو از تیبوکا پیگیری کنی
  • استفاده از روان کننده غیر استاندارد و نامناسب با لاتکس کاندوم

اشتباه مرسوم در استفاده از کاندوم

دیر گذاشتن کاندوم یعنی تا حدی بدون کاندوم رابطه رو جلو ببریم - برداشتن کاندوم قبل از تموم شدن سکس - باز کردن رول کاندوم قبل از پوشیدن - حذف نکردن هوای نوک کاندوم - پوشیدن کاندوم پشت و رو - تماس کاندوم با چیز های تیز - چک نکردن وضعیت ظاهری کاندوم - عدم استفاده از روان کننده ها - استفاده از لیز کننده های نامناسب - اشتباه برداشتن کاندوم - استفاده مجدد - نگهداری در مکان اشتباه - استفاده از دو کاندوم - و مهم ترین اشتباه استفاده نکردن

حساسیت به کاندوم و نشانه های آن

بعضی افراد به لاتکس کاندوم حساسیت دارند و میتوانند جنس پلی اورتان را جایگزین آن کنند، حساسیت های متداول مانند، حس سوزش پس از استفاده از کاندوم در ناحیه آلت و واژن، راش پوستی پس از 8 ساعت بعد از استفاده از کاندوم، خارش نیز میباشد.

چطور بدون خجالت این محصولات را خریداری کنم؟

برای خرید این محصولات در ابتدا نام داروخانه به ذهن مشتری خطور میکند اما مشکل دور بودن ، گران بودن و همچنین شلوغ بودن و بدون آنکه مشاوره مناسبی داده شود افراد در خرید از آن اجتناب میکنند. ولی برای انتخاب بهترین مکان در جهت خرید باید آن را بسنجیم که آیا قابل اعتماد میباشد یا خیر باید بگویم فروشگاه زناشویی تیبوکا تمام آیتم های اعتماد را در جهت خرید بدون رودروایسی مشتریان داراست.

سرویس بسته بندی محرمانه، ارسال در اسرع وقت و مهم تر از همه مشاوره تخصصی و رایگان جهت انتخاب مناسب و در صورت رودروایسی به صورت چت مشاوره بگیرید یا با شماره تماس 02133574290 با شرکت تماس گرفته و با بخش مشاوره تلفنی تماس بگیرید.

بدون دستپاچه شدن ! پیشنهاد وسوسه انگیز (+برای خرید کاندوم)

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی