مریم امیر جلالی

انتشار عکسی خبرساز از مریم امیرجلالی

تاریخ انتشار : 23 خرداد 1401کد مطلب : 87531زمان مطالعه : 2 دقیقه
عکس و اخبار وایرال شده از مریم امیرجلالی در فضای مجازی، موجب نگرانی بسیاری از دوست داران خانم بازیگر شده؛ عکسی که وی را در وضعیتی ناراحت‌کننده نشان میدهد.

ماجرای عکس نگران کننده از مریم امیر جلالی؛ بیماری خانم بازیگر چیست؟

مریم امیرجلالی که با بازی‌ در سریال‌های «خانه به دوش» و «متهم گریخت» در یادها ماندگار شده چند وقتیست که برای دیدن دختر و نوه هایش به کانادا سفر کرده است. در روزهای اخیر عکسی از خانم بازیگر در بیمارستان منتشر شده که بسیاری از طرفدارانش را نگران کرده است اما علت بستری شدن مریم امیر جلالی در بیمارستان چه بود؟

جزئیات مختلفی در مورد این عکس در فضای مجازی، به‌خصوص در اینستاگرام دست بدست می شود که طرفداران خانم بازیگر را نگران کرده است. این مطلب به عنوان احترام به درخواست برخی از کاربران منتشر شده است و نمناک آن را تایید یا تکذیب نمیکند.

ادمین صفحه اینستاگرامی آشپزی مریم امیر جلالی، عکسی را در استوری این صفحه منتشر کرد که در آن مریم امیر جلالی در بیمارستان بستری است و با انتشار این استوری نوشت:

برای سلامتیشون دعا کنید.

هیچ توضیحی درباره علت بستری شدن بازیگر نقش ناهید در سریال خاطره انگیز خانه به دوش داده نشده و هنوز علت مراجعه او به بیمارستان گفته نشده است.

مریضی مریم امیر جلالی

ادمین صفحه اینستاگرامی آشپزی، در ساعات پیشین با قرار دادن استوری دیگری در صفحه اش از بهبودی حال این بازیگر که علی رغم ظاهر جدی‌اش بیشتر در فیلم‌های کمدی ایفای نقش می‌کند، خبر داد و نوشت:

سلام عزیزان

ممنون از محبت های بیکرانتون

خانم امیر جلالی حالشون رو به بهبوده

و جای نگرانی نیست

ممنون از انرژی های خوبتون

ممنون که کنارمون هستید.

بیماری مریم امیر جلالی

مریم امیر جلالی دو پیج در اینستاگرام دارد و در یکی از آنها آشپزی های خود را به اشتراک می گذارد.

شایعات منتشر شده درباره مریم امیرجلالی

بازیگر متهم گریخت که شایعاتی درباره ازدواج و مهاجرتش به کانادا عنوان شده بود، چندی پیش با عصبانیت شایعه ازدواجش و مهاجرت به کانادا را تکذیب کرد.

همچنین این خانم بازیگر شایعه مادر زن علی دایی بودن را بی اساس خواند و برای انتشار دهندگان چنین خبرهایی ابراز تاسف کرد.

شروع بازیگری مریم امیرجلالی

مریم امیر جلالی که پس از آشنایی با مینا جعفرزاده و همسرش بهمن زرین پور وارد دنیای هنر شد و اولین بار در سریال زیرگنبد کبود به کارگردانی آقای بهمن زرین پور ایفای نقش نمود، با بازی در سریال خانه بدوش رضا عطاران در سال 1383 مورد استقبال مردم قرار گرفت و به شهرت دست یافت. او در سال 1349 در روز عید غدیر ازدواج کرده و یک دختر دارد که خارج از کشور زندگی می کند و دارای دو نوه دختر می باشد.

انتشار عکسی خبرساز از مریم امیرجلالی

4.416
این مطلب مفید بود ؟142
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی