مریم کاویانی

پست زیبای مریم کاویانی درباره شغل قبلی اش

تاریخ انتشار : 10 آذر 1401کد مطلب : 89310زمان مطالعه : 2 دقیقه
مریم کاویانی از بازیگران سینما و تلویزیون با انتشار پستی در شبکه های اجتماعی از شغل قبلی خود و حسی که نسبت به آن دارد گفت.

تبریک مریم کاویانی به مناسبت روز پرستار

مریم کاویانی بازیگر آرام و محجوب تلویزیون و سینما که با بازی در سریال «او یک فرشته بود» و فیلم «هوو» به شهرت رسید، جزو هنرمندانی می باشد که قبل از مشهور شدن به شغل شریف پرستاری مشغول بوده است.

بازیگر نقش مینو در سریال بی نشان به تازگی با انتشار استوری که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک منتشر نموده ایم، در صفحه اینستاگرام خود روز پرستار را تبریک گفت و نوشت:

زمان کوتاهی در شغل شریف

پرستاری خدمت می کردم، ولی تا

پایان عمرم

از دعای خیر بیماران، دلم آرام

است.

روز پرستار مبارک

استوری

ماجرای بازیگر شدن مریم کاویانی

مریم کاویانی با حضور در برنامه دورهمی مهران مدیری در مورد انصراف از شغل پرستاری و ورود به بازیگری عنوان نمود:

من تقریبا سه سال پرستار بودم و از آن منصرف نشدم بلکه انقدر پیشنهاد کار در سینما داشتم که فکر کردم حتما چیزی که خودم به دنبالش نیستم حتما جزوی از سرنوشت و شانسم است و نباید نه بگویم.

خانم افسانه منادی و آقای نادر مقدس کاری رو داشتند می ساختند که من رو در بیمارستان دیدند و دعوتم کردند و من و یکی از همکارانم فقط رفتیم که پشت صحنه رو ببینیم ولی به من مانتویی پوشوندند و گفتند نقش پزشک رو بازی کن و در عمل انجام شده قرار گرفتم و با یک برداشت اجرا کردم و مورد تشویق قرار گرفتم.

بیوگرافی مریم کاویانی

مریم کاویانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد 25 مهر 1347 در اهواز، است. او فارغ التحصیل لیسانس پرستاری از دانشگاه بابل می باشد، پدرش کارگر کارخانه نیشکر و مادرش خانه دار و تنها یک برادر کوچکتر از خود دارد. بازیگر سریال راز ناتمام یک پسر به نام علی دارد که متولد سال 1376 می باشد.

مریم کاویانی در سال 1384 با سریال راه شب وارد تلویزیون شد اما با مجموعه او یک فرشته بود به کارگردانی علیرضا افخمی به شهرت رسید.

مریم کاویانی

مریم کاویانی/ عکس از ساقی بلیغ

فیلم و سریال های مریم کاویانی

کاویانی در فیلم و سریال هایی چون راز ناتمام، بی نشان، پنجمین خورشید، بوی باران، بچه مهندس، اخراجی ها، معراجی ها و... به هنرمندی پرداخته است.

پست زیبای مریم کاویانی درباره شغل قبلی اش

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی