مریم خدارحمی

عکس مشکوک مریم خدارحمی از همسرش ؟!

تاریخ انتشار : 1 خرداد 1403کد مطلب : 93737زمان مطالعه : 1 دقیقه
مریم خدارحمی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی مرموز با حال هوای عاشقی طرفدارانش را به سمت افکار ازدواجش هل داد.

استوری مشکوک مریم خدارحمی با حال و هوای ازدواجی

مریم خدارحمی بازیگر سینما و تلویزیون که بسیاری از مخاطبان او را با نقش آفرینی در سریال ستایش و دخترم نرگس به یاد دارند، استوری مشکوکی از خود منتشر نمود و مخاطبان را سردرگم ساخت. در ادامه این بخش از نمناک قاب دونفره مریم خدارحمی را مشاهده خواهید کرد.

مریم خدارحمی که در سریال دخترم نرگس ایفاگر نقش اصلی قصه بود،در صفحه شخصی خود قاب دونفره‌ای را بدون هیچ توضیحی منتشر نمود و مخاطبان را به گمانه زنی در مورد ازدواج خود انداخت. بسیاری از کاربران با توجه به حلقه ازدواج خانم بازیگر حدس می‌زنند که او نیز چون مهدی کوشکی و محیا مهدی‌زاده، امیرسلیمانی و مونا کرمی، شیدا خلیق و کیوان ساکت اف، سیما خضرآبادی و ابراهیم کوخانی به جرگه متاهلین پیوسته است.

مریم خدارحمی

مریم خدارحمی و استوری عاشقانه و مرموز اش

مریم خدارحمی و مادرش که هر دو بازیگرند

مریم خدارحمی 16 اردیبهشت ماه سال 1362 در اصفهان متولد شد. زهرا برومند بازیگر پیشکسوت کشورمان مادر مریم خدارحمی است که در فیلم و سریال های زیادی چون روزهای بیقراری، آشپزباشی، راز پنهان، غلامرضا تختی، به وقت رویا، چهارچرخ و... ایفای نقش کرده است.

مریم خدارحمی بازیگری را از 18 سالگی با سریال گلهای شمعدانی در صدا و سیمای مرکز اصفهان آغاز کرد و اولین تجربه سینمایی خود را با بازی در فیلم مردی که گیلاسهایش را خورد به کارگردانی پیمان حقانی به دست آورد.

عکس مشکوک مریم خدارحمی از همسرش ؟!

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : عکس: نازی خوش اخلاق/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی