زن کره ای
زن شرقی که تصاویرش مثل یک ویروس در فضای مجازی منتشر شده، رازی دارد که پس از سالها بالاخره فاش کرد.

راز جوانی زن کره ای 55 ساله ای که مثل دختری 20 ساله است

راز جوانی زنان کره ای و ژاپنی در سرتاسر جهان شهرت خاصی دارد و برای همه خانم ها داشتن پوستی صاف و زیبا مانند زنان شرقی، یک آرزوست. در میان این زنان، هستند برخی که بیش از یک جوانی و شادابی ساده پوست را در چهره دارند و به هیچ وجه نمیتوان سن آنها را تشخیص داد؛ درست مثل خانمی که تصاویر و داستانش را در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید.

زنان ژاپنی

"ماساکو میزوتانی" که در حال حاضر 55 سال سن دارد و متولد سال 1968 است، زیبایی چهره اش زبان زد خاص و عام شد. واقعیتی که در مورد این زن زیبای کره ای غیرقابل باور شده، جوانی چهره و شادابی پوست اوست که به هیچ وجه سن واقعی اش را نشان نمی دهد.

چند سال پیش زمانی که او 47 سال داشت تصاویرش درغالب یکی از پربازدیدترین مطالب در فضای مجازی منتشر شد ولی آن زمان تنها عکس بود و او هیچ صحبتی در این مورد انجام نداده بود ولی حالا در دهه 5 زندگی اش در مورد رازهای جوان ماندن خود می گوید.

ماساکو میزوتانی

راز جوانی زنان کره ای و ماساکو میزوتانی

"ماساکو" در مورد رازهای جوان ماندنش اینطورمی گوید:

رژیم گیاهخواری منظمی دارم و هرگز به سمت الکل و سیگار نرفتم، تا حد امکان در معرض نور آفتاب قرار نمی گیرم چار که از عوارض آن به خوبی مطلع هستم.

در مورد رژیم غذایی ام باید اضافه کنم که روزانه 4 وعده سبک میخورم تا تناسب اندام خود را حفظ کنم.

تغذیه

او در توضیحاتی که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد نوشت:

هر روز ورزش می کنم و خواب کافی برایم اهمیت قابل توجهی دارد؛ میوه، شیر، مغزهای بادام و گردو و سبزیجات سبز برگ اصلی ترین بخش های برنامه غذایی من هستند.

ورزش و مراقبت های طب سنتی از پوست را نیز هر روز انجام می دهم به طوریکه گاهی در یک روز 5 ساعت برای تهیه و استفاده از ماسک های گیاهی زمان صرف می کنم.

این زن فضای مجازی را منفجر کرد؛ راز عکسهایش فاش شد

3.830
این مطلب مفید بود ؟237
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ج
وبگردی