آگهی اینستاگرام

آگهی کثیف همسریابی پسرجوان در اینستا؛ چقدر بی حیا!

کد مطلب : 84790تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
آگهی همسریابی مرد جوان، حاوی محتویاتی بود که خشم کاربران فضای مجازی را برانگیخت و به سرعت دلیل بروی جنجالی بزرگ در شبکه های اجتماعی شد.

آگهی زشت و بی شرمانه همسریابی مرد جوان

نیازی به گفتن نیست که آگهی های با تمام حواشی که دارند، چطور باعث نگرانی و مشکلات عدیده اخلاقی در جامعه میشوند و همه شما به جزئیات کامل این حواشی واقفید و اخبار آن را پیش از این شنیده اید، اخباری که جدیدترین مورد مرتبط به آن را در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

صفحه شخصی مرد جوانی در اینستا و حساب کاربری اش در توییتر به تصویر و متنی بی شرمانه به سرعت میزبان موج واکنش های منفی شد. واکنش هایی که در پاسخ به جملات استفاده شده در پست اخیر او منتشر شد نشان از این بود که درصد بالایی از کاربران با این اقدام او به شدت مخالف هستند.

خواستگاری

این مرد جوان که نامش منتشر نشده است و از قرار معلوم تعداد زیادی دنبال کننده دارد، پست جدیدی در غالب آگهی همسریابی با هدف پیدا کردن همسری مناسب منتشر کرد.

شروط انتخاب همسر و مشخصاتی که بدون رعایت حیا و شرم مطرح کرده بود خشم کاربران فضای مجازی بخصوص خانم ها را برانگیخت و همین مسئله باعث وایرال شدن این موضوع شد.

این کاربر بی شرم که ملاک هایش همه ظاهری و ... بودند حتی سایز و رنگ بسیاری از اجزای ظاهری همسر آینده اش را هم عنوان کرده بود که در نوع خود نهایت بی حیایی را نشان میداد.

بسیاری از کاربران اینستا و توییتر پس از خواندن این آگهی زشت همسریابی به مسئله مهم فرهنگ استفاده از فضای مجازی اشاره کردند و معتقد بودند که افرادی که صلاحیت استفاده از این فضا را ندارند نباید با ورودشان به این محیط، به وقت و شخصیت کاربران دیگر صدمه بزنند.

آگهی زشت همسریابی اینستا را بهم ریخت؛ بی حیایی تا کجا؟

3.954
این مطلب مفید بود ؟4212
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
امیر ارسلان1400-09-03
خب چرا رفتن اگهی یارو را دیدن که باز شاکی شدن؟ یعنی واقعا دنبال شوهر میگشتن اگهی رو دیدن؟ ؟؟؟
134
وبگردی