مازیار لرستانی

واکنش متفاوت مازیار لرستانی به فوت بازیگران

تاریخ انتشار : 8 آذر 1402کد مطلب : 91355زمان مطالعه : 1 دقیقه
متاسفانه در روزهای اخیر چهره های مشهور و دوست داشتنی در کشورمان از میان ما رفتند که باعث شد تا مازیار لرستانی واکنش متفاوتی در این باره نشان دهد.

مازیار لرستانی هم به فوت بازیگران واکنش نشان داد

در سال 1402 در کمال ناباوری هنرمندان معروفی چون کیومرث پوراحمد، داریوش مهرجویی، فردوس کاویانی، فریماه فرجامی، بیتا فرهی، پروانه معصومی و... از میان ما رفتند که فقدان آنها مصیبت سنگینی برای جامعه هنری ایران به خصوص بسیاری از بازیگران است، در این میان مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به فوت اخیر سلبریتی های معروف واکنش نشان داد و با انتشاری عکسی از خود که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد، از همه طلب حلالیت نمود.

مازیار لرستانی با انتشاری تصویری متفاوت از خود نوشت:

از آنجا که حضرت عزراییل دور سر جامعه هنری ایران می چرخد....

لازم دانستم قبل از دیر شدن، از:

خانواده،

همکاران،

دوستان،

مخاطبین صفحه ام،

مردم شریف.... و... همه و همه

طلب حلالیت کنم

مازیار لرستانی

عکس جدید مازیار لرستانی /عکس از شقایق عبدالوند

مختصر بیوگرافی مازیار لرستانی

مازیار لرستانی متولد 31 خرداد 1345است. نام سابق او «شهره صالحی لرستانی» بوده و اصالتا لر می باشد،پدرش قاضی بازنشسته دادگستری و مادرش فرهنگی بازنشسته است و یک خواهر و یک برادر دارد. او چهارشنبه 22 تیر 1401 خبر از تغییر جنسیت خود داد و از آن پس با شکل و شمایل مردانه و نام مازیار فعالیت می کند.

فیلم های مازیار لرستانی

مازیار لرستانی تا کنون در فیلم های مختلفی مانند اُغُر بخیر، نیاز، امام علی (ع)، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها و... بازی و آثاری چون عمه ماه منیر، بی بی خاتون، باور آرامش، تولد جنجالی و... را کارگردانی کرده است.

واکنش متفاوت مازیار لرستانی به فوت بازیگران

4.521
این مطلب مفید بود ؟192
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی