مازیار لرستانی

چهره دیده نشده از مازیار لرستانی بالاخره منتشر شد

تاریخ انتشار : 7 شهریور 1401کد مطلب : 88420زمان مطالعه : 2 دقیقه
مازیار لرستانی، بازیگری که مدتهاست مخاطبان او را در قاب متفاوتی مشاهده می کنند، برای اولین بار با ظاهری کاملا مردانه دیده شد.

چهره متفاوت مازیار لرستانی بدون کلاه

مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که بعد ازعمل تطبیق جنسیت خود با تیپ مردانه اما با کلاه در انظار عمومی ظاهر می شد، بعد از آغاز هورمون تراپی عکسی متفاوت و بدون کلاه از خود منتشر نمود که در این بخش از چهره های نمناک مشاهده می کنید.

مازیار لرستانی

مازیار لرستانی هنرمند 56 ساله کشورمان که چند روز پیش با انتشار پستی خبر از آغاز هورمون تراپی خود داده بود، به تازگی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی با چهره متفاوت از خود به روز کرد و نوشت:

دل خلقی ست در مشتم؛

امید مردمی خاموش هم پشتم.

ستیغ سربلند کوه مآوایم؛

به چشم آفتاب تاره رس جایم....

مرا تیر است آتش پر؛

مرا باد است فرمان بر....

ولیکن چاره را امروز زور و پهلوانی نیست.

رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست.

در این میدان،

بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،

پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز....

شهره لرستانی

مازیار لرستانی/ عکس از سپیده ساداتی 

مختصر بیوگرافی مازیار لرستانی (شهره لرستانی)

مازیار لرستانی با نام سابق شهره لرستانی بازیگر و کارگردان کشورمان متولد 31 خرداد 1345است. این بازیگر چهارشنبه 22 تیر 1401 از تطبیق جنسیت خود خبر داد و‌ نام مازیار را برای خود برگزید. پدرش قاضی بازنشسته دادگستری و مادرش فرهنگی بازنشسته است در فیلم هایی چون امام علی (ع)، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها و... ایفای نقش نموده و آثاری چون عمه ماه منیر، بی بی خاتون، باور آرامش، تولد جنجالی و... را کارگردانی کرده است.

سریال خوشنام به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگی احمد زالی آخرین کار این بازیگر در قامت زن محسوب می شود که در آن نقش پری مادر هومن حاجی عبداللهی را برعهده داشت.

چهره دیده نشده از مازیار لرستانی بالاخره منتشر شد

3.734
این مطلب مفید بود ؟259
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی