مازیار فلاحی
به مناسبت سالروز تولد مازیار فلاحی به سراغ تصاویری از دوران کودکی تا به امروز این خواننده پاپ رفته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

تولد مازیار فلاحی خواننده پاپ

مازیار فلاحی خواننده با احساس موسیقی پاپ کشورمان 26 مهرماه 1353 در تهران متولد شد و امروز سالروز تولد 46 سالگی این خواننده کشورمان است.

این خواننده پاپ نوازندگی گیتار را از سال 68 آغاز کرد و از سال 86 به صورت رسمی وارد دنیای موسیقی شد و با ترانه های فیلم مجنون لیلی به چهره ای سرشناس در دنیای هنر تبدیل شد.

با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا تصاویری از مازیار فلاحی به همراه مروری کوتاه بر زندگی هنری این خواننده کشورمان را در اختیارتان قرار دهیم.

عکس های مازیار فلاحی خواننده پاپ کشورمان

مازیار فلاحی با ترانه های فیلم مجنون لیلی در میان مردم شناخته شد و بعد از آن تیتراژ فیلم و سریال هایی چون پروانگی، دلواپسی، به دنبال خوشبختی، اسب سفید پادشاه، یادم تو را فراموش، جاودانگی، یلدا، قلب یخی، هفت سنگ، نبش قلب، مینو و ترور خاموش را خواند.

مازیار فلاحی

این خواننده پاپ کشورمان تابحال چهار آلبوم موسیقی را روانه بازار کرده است. قلب یخی در سال 1390، لعنت به من در سال 92، ماه هفتم در سال 93 و یادم تو را فراموش در سال 96 اسامی آلبوم های این خواننده کشورمان هستند.

مازیار فلاحی

مازیار فلاحی علاوه بر خوانندگی تجربه بازیگری را هم در کارنامه هنری اش دارد و فصل سوم سریال قلب یخی در سال 93 و یادم تو را فراموش در سال 94 مقابل دوربین رفته است.

مازیار فلاحی و حسین یاری

در ادامه عکس هایی از مازیار فلاحی را مشاهده خواهید کرد.

مازیار فلاحی و برادرانش

کودکی مازیار فلاحی

مازیار فلاحی

دختر مازیار فلاحی

مازیار فلاحی

مازیار فلاحی

مازیار فلاحی و دخترش

مازیار فلاحی

مازیار فلاحی

تصاویری از مازیار فلاحی از کودکی تا به امروز در سالروز تولدش

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی