مازیار لرستانی

مازیار لرستانی و ریش‌هایش+ عکس بدون کلاه

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1401کد مطلب : 88488زمان مطالعه : 2 دقیقه
صحبت های جدید منتشر شده در اینستاگرام مازیار لرستانی درباره تغییرات ظاهری و ریش هایش برای بسیاری از مخاطبان جالب شد.

ویدئوی جالب مازیار لرستانی به مناسبت روز جهانی ریش

مازیار لرستانی بازیگری که این روزها اخبار زیادی در مورد زندگی جدیدش منتشر می شود، ویدیویی را در صفحه اینستاگرام خود به اشترک گذاشت که در آن اشاره ای به درآمدن ریش هایش داشت. در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک صحبت های مازیار لرستانی را می خوانید.

مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرام خود را با انتشار ویدیویی از خود به روز کرد، در این ویدیو او و دوستش مهرداد حضور دارند و گویا قصد لاغری و کاهش وزن دارند، به همین خاطر چالش لاغری راه می اندازند.

شهره لرستانی

مازیار که بعد از تطبیق جنسیتش تغییر روحیه و شاد شدنش مشهود است، در این ویدیو چنین می گوید:

ما هی میگیم، می خوایم ورزش کنیم، می خوایم کار کنیم، می گیم از شنبه، شنبه، نمیشه، گفتم امروز با مردم رسما اعلام کنیم، بشه چالش، آقا ما می خوایم لاغر شیم، می خوایم خودمون رو لاغر کنیم.

مازیار لرستانی بازیگر اخراجی ها که به تازگی تحت هورمون درمانی قرار گرفته است، در میان صحبت هایش به درآمدن ریش هایش اشاره می کند و می گوید:

ریشام 36 تا بود، شده 42 تا، من هر روز صبح با تیغ تند تند میزنم زیاد درآد.

او سپس به خرید یک ساعت هوشمند اشاره کرده و صحبت های خود را اینگونه به پایان می رساند:

من رفتم یک ساعت خریدم که به ما موقع ورزش کردن کمک کنه، گام شمار داره، ضربان قلب رو کنترل می کنه، حتی می تونه به تو بگه خواب شبت چقدر کیفیت داشته و چند ساعت خوب خوابیدی. پاشو بریم راه بریم، ما از الان می خوایم راه بریم لاغر بشیم.

مازیار لرستانی

بیوگرافی مازیار لرستانی

مازیار لرستانی متولد 31 خرداد 1345است. نام سابق او «شهره صالحی لرستانی» بوده که می گوید وقتی مدرسه رفتم به تقلید از چارلی چاپلین نامم را کوتاه کردم، او که در همه کارهای هنریش تا کنون در قالب زن فعالیت داشته، چهارشنبه 22 تیر 1401 از تطبیق جنسیت خود خبر داد و‌ از آن پس با شکل و شمایل مردانه و نام مازیار فعالیت می کند.

این بازیگر اصالتا لر می باشد و فارغ‌التحصیل لیسانس کارگردانی تئاتر و فوق لیسانس فیلمنامه نویسی سینما می باشد که فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد و 17 نمایش را به کارگردانی خود بروی صحنه برد سپس خود نیز کم کم وارد بازی شد و در سال 1365 وقتی 20 ساله بود با سریال «اُغُر بخیر» اولین بار وارد قاب تلویزیون شد و دومین تجربه بازی اش فیلم «نیاز» در سینما بود. او تا کنون در فیلم های مختلفی مانند امام علی (ع)، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها و... بازی و آثاری چون عمه ماه منیر، بی بی خاتون، باور آرامش، تولد جنجالی و... را کارگردانی کرده است.

مازیار لرستانی و ریش‌هایش+ عکس بدون کلاه

3.361
این مطلب مفید بود ؟4021
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی