مازیار لرستانی

اولین عکس کاملا مردانه مازیار لرستانی منتشر شد

تاریخ انتشار : 9 مرداد 1401کد مطلب : 88059زمان مطالعه : 1 دقیقه
مازیار لرستانی در یک اکران مردمی و برای اولین بار، با استایل و پوشش مردانه در میان بازیگران زن ایرانی مقابل دوربین عکاسان ایستاد.

اولین حضور مازیار لرستانی با پوشش مردانه در یک مراسم رسمی

مازیار لرستانی که از قبل از اعلام تطبیق جنسیت و انتخاب نام جدید کلاه می گذاشت و لباس های مردانه به تن می کرد، بعد از تولد دوباره اش، برای اولین بار با پوششی مردانه در یک مراسم رسمی حاضر شد. این مراسم رسمی اکران خصوصی فیلم «هزار و یک تو» به تهیه‌کنندگی تهمینه میلانی بود که در آن عکس های جدیدی از مازیار لرستانی با شکل و شمایل جدیدش منتشر شد که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک مشاهده خواهید کرد.

مازیار لرستانی

مازیار لرستانی/ عکس از سامان رحمت آبادی

عکس دیده نشده مازیار لرستانی با تغییرات مردانه

هزار و یک تو فیلمی به نویسندگی و کارگردانی السا فیروز آذر است که تهیه کنندگی آن را تهمینه میلانی به عهده داشته است، در اکران خصوصی فیلم «هزار و‌ یک تو» بازیگرانی چون لیلا زارع، تهمینه میلانی، مازیار لرستانی، السا فیروزآذر، تینا آخوندتبار، نگین صدق گویا، ستاره حسینی، زهرا داوود نژاد، غزل صارمی، دانیال عبادی، فرهاد جم و... حضور داشتند.

شهره لرستانی

مازیار لرستانی/ عکس از سپیده ساداتی

حضور مازیار لرستانی که به تازگی تطبیق جنسیت داده است، در این مراسم خبر ساز شد و سوژه عکاسان قرار گرفت. در فیلم هایی چون امام علی (ع)، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها و... ایفای نقش نموده است و خوشنام آخرین فیلم او در شکل و شمایل زنانه بوده است. در فیلم خوشنام مازیار لرستانی با نام قبلی شهره نقش پری مادر هومن حاجی عبداللهی را برعهده داشت.

اولین عکس کاملا مردانه مازیار لرستانی منتشر شد

3.238
این مطلب مفید بود ؟2414
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی