مازیار لرستانی

خوشحالی مازیار لرستانی از یک اتفاق ساده مردانه

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1401کد مطلب : 88098زمان مطالعه : 1 دقیقه
مازیرا لرستانی که این روزها سعی میکند بیشتر از قبل با طرفدارن خود در فضای مجازی، جزئیاتی را به اشتراک بگذارد، از اتفاقی ساده اما خوشحال‌کننده گفت.

اولین خرید مردانه مازیار لرستانی (شهره لرستانی)

مازیار لرستانی بازیگر کشورمان این روزها در صدر اخبار قرار دارد، این بازیگر جنجالی که به تازگی بعد از عمل تغییر جنسیت و تغییر نامش با پوششی مردانه در یک مراسم رسمی حاضر شده بود، ویدیویی از خرید مردانه اش را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک مشاهده خواهید کرد.

مازیار لرستانی بازیگر فیلم خوشنام اینستاگرام خود را با به اشتراک گذاشتن ویدیویی از اولین خرید مردانه اش به روز کرد و نوشت:

گاهی یه چیز کوچیک حال تمام روز آدمو خوب می کنه....

خریدن این پاپیون لبخند ملیحی روی لبهام آورد...لبخند گنگی که ساعتها دلم رو غنج زد....

پاپیون مازیار لرستانی

گرچه این بازیگر قبل از اعلام تطبیق جنسیت و انتخاب نام جدید کلاه می گذاشت و لباس های مردانه به تن می کرد، اما گویا تا کنون از اکسسوری مردانه مانند پاپیون استفاده نکرده است.

مختصر بیوگرافی مازیار لرستانی (شهره لرستانی)

مازیار لرستانی که این روزها دنیای مردانه را تجربه می کند، بازیگر و کارگردان کشورمان متولد 31 خرداد 1345است. در فیلم هایی چون امام علی (ع)، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها و... ایفای نقش نموده است. او آثاری چون عمه ماه منیر، بی بی خاتون، باور آرامش، تولد جنجالی و... را کارگردانی کرده است.

خوشحالی مازیار لرستانی از یک اتفاق ساده مردانه

3.347
این مطلب مفید بود ؟3116
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی