مازیار لرستانی

نظر مازیار لرستانی درباره بازیگران زن ایرانی

تاریخ انتشار : 8 مرداد 1401کد مطلب : 88055زمان مطالعه : 3 دقیقه
مازیار لرستانی (شهره لرستانی) در پاسخ به برخی از شایعات و حواشی، توضیحاتی ارائه کرد تا به نوعی پاسخ همه سوالات اخیر را داده باشد.

مازیار لرستانی (شهره لرستانی) پاسخ سوالات مخاطبانش را داد

شهره لرستانی که چندی پیش خبر از تطبیق جنسیت و تغییر نامش به مازیار را در صفحه اینستاگرامیش اعلام نمود، این روزها در صدر اخبار و حاشیه سازی ها قرار دارد و هر روز شایعات زیادی در مورد او شنیده می شود و عکس های زیادی از او و همکارانش در شکل و شمایل جدید منتشر می شود.

بازیگر فیلم خوشنام برای پایان دادن به شایعاتی چون توقیف فیلم هایش، رفتن به خارج از کشور، عکس با همکارانش و... ویدیوئی را به تازگی در صفحه اینستاگرام خود منتشر نمود و همانطور که در این بخش از چهره ها در نمناک میخوانید، نوشت:

یکی درد و یکی درمان پسندد

یکی وصل و یکی هجران پسندد

من از درمان و درد و وصل و هجران

پسندم آنچه را جانان پسندد

شهره لرستانی

صحبت های مازیار لرستانی در مورد حواشی اخیر

مازیار لرستانی که در روزهای اخیر صریحا اعلام نموده بود، به پیج های فیک توجه نکنید و تمامی اخبار را از صفحه خودم دنبال نمایید، در ویدیویی که منتشر نمود، به شایعات اخیر پایان داد و صادقانه با مردم صحبت کرد و گفت:

سلام خیلی ها پرسیدید چرا من یقه بلوزهام رو می بندم، برای اینکه من لاغر شدم همه لباسام بهم گشاد شدند، می بندم که به هر حال یه حالت منطقی داشته باشه.

من می خواستم تشکر کنم از همه عزیزانی که من رو دنبال می کنن و بگم که من برای همیشه در ایران خواهم موند و ایران رو دوست دارم، سرزمینمه و حتی اگه بیرونم هم بکنن، نمیرم، واقعیتش اینه که خیلی مردم رو دوست دارم، براشون احترام قائلم و اگر تا به حال هورمون تراپی هم نکردم به خاطر اینه که اجاره نشینم و مثل همه شما باید کار کنم و خرج زندگیم رو در بیارم و از راه هنری من تلاش می کنم و کار دیگری ندارم، نه به جایی وصلم نه به چیزی وصلم و نه هیچ چیز دیگری.

راجع به اینکه گفتید رعایت کنم بله چشم به روی چشمام رعایت می کنم؛ همه همکارهای من خانم های بازیگر برای من مثل خواهرم هستند، حرمت و حریمشون مشخصه از این به بعد هم روی چشمهام بیشتر رعایت می کنم، عکس ها مال قدیمه.

خیلی ممنونم بابت راهنمایی هاتون، من هورمون تراپی رو شروع نکردم، به خاطر اینکه ناچار بودم صدا و چهره ام رو نگه دارم به خاطر کار بازیگری، ولی الان دیگه به جایی رسیده که ضرورتی نیست و من دیگه هورمون تراپی رو شروع می کنم، امیدوارم دعای خیر شما پشت من باشه.

ممنون از تمام دلگرمی هایی که به من میدید، اونهایی که به هر حال مطابق میلشون نیست کار من، دیگه یه جوری باید کنار بیان با این قضیه، گفته بودید دلم برای شهره لرستانی تنگ میشه منم دلم براش تنگ میشه به هر حال صمیمی ترین دوست من بوده و نزدیک تر از همه شما به من، کارهاش هست، آثار هست، می تونید مراجعه کنید بهشون الحمدالله که ممنوع هم نشدند، چیز دیگری که می خواستم بگم اینه که سیکل رشد، برای همه آدم ها وجود دارد و الزاما تبدیل از جنسی به جنس دیگری شدن نیست.

سیکل رشد یعنی اینکه آدم ها هیچ کدوم اونجایی که هستن متوقف نشن و برای بهتر شدنشون تلاش کنن، برای هر کسی بهتر شدن چیزی هست، برای من این بود،شاید برای شما چیز دیگری باشه، سعی کنیم جامعمون رو بهتر از چیزی که هست تحویل بدیم به نسل بعد و برای احیا فرهنگمون و سنت هامون کوشا باشیم و من هم خیلی مخلص همتون هستم.

مازیار لرستانی

مختصر بیوگرافی مازیار لرستانی (شهره لرستانی)

مازیار لرستانی با نام سابق شهره صالحی لرستانی متولد 31 خرداد 1345 بازیگر و کارگردان کشورمان است که چهارشنبه 22 تیر 1401 از تطبیق جنسیت خود خبر داد و‌ نام مازیار را برای خود برگزید. این بازیگر در فیلم هایی چون مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، بی‌بی خاتون، نیاز، لیلی با من است، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها، نصف مال من نصف مال تو، هزارپا، امام علی و... ایفای نقش نموده است.

نظر مازیار لرستانی درباره بازیگران زن ایرانی

4.263
این مطلب مفید بود ؟5310
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی