مازیار لرستانی
مازیار لرستانی به تازگی استوری در پیج اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته که در آن به نوعی از برخی افراد ابراز دلخوری کرده است!

پیام آخر سالی مازیار لرستانی در اینستاگرام برای مخاطبانش

مازیارلرستانی بازیگر و کارگردان کشورمان که با حواشی و شایعات بسیاری در زندگی شخصیش روبرو بوده است، در روزهای پایانی سال پیامی تامل برانگیز برای مخاطبانش منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد.

مازیار لرستانی که آخرین نقش آفرینیش در تلویزیون مربوط به سریال خوشنام می شود، در پایان سال 1401 عکس نوشته ای با مفهوم و تامل برانگیز را در استوری اینستاگرام خود منتشر نمود و نوشت:

#برای آنها که ندانسته قضاوتم کردند.

و این نوشته یعنی بازیگر سریال سه در چهار از آنان که قضاوتش کردند دلخور است.

استوری مازیار لرستانی

استوری مازیار لرستانی و کنایه به برخی افراد

تطبیق جنسیت مازیار لرستانی و حواشی زندگی اش

این بازیگر سال سختی را در سال 1401 گذرانده و بعد از تغییر نامش با حواشی فراوانی درباره زندگی شخصی و ازدواجش روبرو شده و هر روز عکس های غیرواقعی از چهره مردانه اش در فضای مجازی منتشر می شد که همه این ها سبب دلخوری بازیگر اخراجی ها از برخی از کاربران و... شده است.

بیوگرافی مازیار لرستانی

مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 31 خرداد 1345 در تهران اما اصالتاً لر است، او فارغ التحصیل لیسانس کارگردانی تئاتر و فوق لیسانس فیلمنامه نویسی سینما می باشد که در آثاری سینمایی و تلویزیونی مانند امام علی (ع)، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها و... بازی کرده است، این بازیگر 17 نمایش را به کارگردانی خود بروی صحنه برده و آثاری چون عمه ماه منیر، بی بی خاتون، باور آرامش، تولد جنجالی و... را کارگردانی کرده است.

دلخوری مازیار لرستانی از چه کسانی است؟

2.818
این مطلب مفید بود ؟108
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ح.ب/ن
وبگردی