مازیار لرستانی

استایل تماشایی مازیار لرستانی در اینستاگرامش

تاریخ انتشار : 14 شهریور 1401کد مطلب : 88499زمان مطالعه : 2 دقیقه
مازیار لرستانی که هر روز به سمت تغییرات هرچه بیشتر پیش می رود، با انتشار تصویری به سبک جنتلمن ها، نمای دیگری به صفحه رسمی اش بخشید.

مازیار لرستانی یکپارچه آقا شد؛ تیپ شیک و لاکچری

مازیار لرستانی بازیگر نام آشنای کشورمان که از مدت ها قبل از اعلام خبر تطبیق جنسیت و تغییر نام خود با لباس مردانه و کلاه دیده می شد، تیپ قدیمی و خسته کننده خود را تغییر داد و تیپ شیک و لاکچری زد که در ادامه این بخش از نمناک عکس پروفایل اینستاگرام مازیار لرستانی را مشاهده می کنید.

مازیار لرستانی

تغییر نام و عکس پروفایل اینستاگرام مازیار لرستانی

مازیار لرستانی که تقریبا از اعلام خبر تطبیق جنسیت و تغییر نامش دو ماهی می گذرد و در این مدت با نام کاربری Shohreh-lorestani-mazyar در اینستاگرام فعالیت می کرد، آیدی خود را کاملا تغییر داد و هم اکنون با نام Maziyarlorestanireal در اینستاگرام فعال است.

تغییر نام مازیار لرستانی

او همچنین عکس پروفایل قبلی خود را با عکسی زیبا با تیپ شیک و لاکچری جایگزین کرد. در این عکس جدید مازیار لرستانی دیگر با تیپ قدیمی و خسته کننده خود دیده نمی شود بلکه کت و شلوار سرمه ای، پیراهن سفید و کراوات به تن دارد و دیگر خبری از کلاه نیست و با موهای مردانه کوتاه دیده می شود.

مختصر بیوگرافی مازیار لرستانی

مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 31 خرداد 1345 در تهران است اما با افتخار خود را یک لر معرفی می کند. پدرش قاضی بازنشسته دادگستری و مادرش فرهنگی بازنشسته است و یک خواهر و یک برادر دارد.

تیپ مازیار لرستانی

مازیار لرستانی/ عکس از سپیده ساداتی

او فارغ‌التحصیل لیسانس کارگردانی تئاتر و فوق لیسانس فیلمنامه نویسی سینما می باشد که فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد در فیلم های مختلفی مانند امام علی (ع)، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها و... بازی کرده است.

استایل تماشایی مازیار لرستانی در اینستاگرامش

3.225
این مطلب مفید بود ؟169
منبع : عکاس: پیام ایرایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی