تولد
مازیار لرستانی

دردسر عکس صمیمی مازیار لرستانی با یک خانم زیبا

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1403کد مطلب : 94169زمان مطالعه : 1 دقیقه
مازیار لرستانی در سالروز تولدش عکسی به یادگار در کنار خانم زیبا و مشهور گرفت و در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که حاشیه هایی برای وی به وجود آورد.

حدس و شایعات درباره عکس تولد مازیار لرستانی

مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون که در سال‌های اخیر در صدر اخبار قرار داشته و شایعات و حواشی فراوانی درباره زندگی خصوصیش شنیده می‌شود،تولد 58 سالگی خود را جشن گرفت. در زاد روز تولد این بازیگر تصاویری از او در کنار یک خانم منتشر و ماجرای ازدواجش را بار دیگر بر سر زبان ها انداخت. مازیار لرستانی بازیگر سریال خوشنام به انتشار این تصاویر واکنش نشان داد و توضیحاتنی را در صفحه اش منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

پس از انتشار تصاویری از مازیار لرستانی در کنار یک خانم، آقای بازیگر واکنش نشان داد و در روز تولد 58 سالگی‌اش نوشت:

فامیلی خانوادگی ما

صالحی لرستانی است

شراره جانم

خواهر عزیزم (در تولدم) جایت سبز بود.

ماجرای انتشار عکس صمیمی مازیار لرستانی با یک خانم در روز تولدش مربوط به تبریک تولد این بازیگر توسط خواهرش شراره است. شراره خواهر مازیار لرستانی به مناسبت تولد برادرش در صفحه خود نوشت:

زادروزت مبارک مازیار عزیز و همیشه افتخارآفرینم

31 خرداد همواره برای من یکی از زیباترین روزهای خداست

مازیار لرستانی

مازیار لرستانی در روز تولدش

 

مازیار لرستانی که سال ها با نام شهره لرستانی در سینما و تلویزیون ایران فعالیت می کرد، چهارشنبه 22 تیر 1401 تطبیق جنسیت داد و از آن پس با شکل و شمایل مردانه و نام مازیار فعالیت می کند.

این بازیگر اصالتاً لر است، مرحوم پدرش قاضی بازنشسته دادگستری و مادرش فرهنگی بازنشسته بوده و یک خواهر و یک برادر دارد. او مجرد است و ازدواج نکرده است.

دردسر عکس صمیمی مازیار لرستانی با یک خانم زیبا

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی