مازیار لرستانی

بزرگترین آرزوی مازیار لرستانی پیش از تطبیق جنسیت

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1401کد مطلب : 88178زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویدئوی منتشر شده از مازیار لرستانی (شهره لرستانی)، بازیگر معروف را در سالهای قبل و مشغول صحبت درباره بزرگترین آرزویش نشان میدهد.

بزرگترین آرزوی مازیار لرستانی در برنامه با حسین(ع) حرف بزن

این روزها ویدئوی قدیمی از مازیار لرستانی وایرال شده است که بازیگر اخراجی ها از آن زمان همواره یک آرزوی بزرگ داشت که در برنامه با حسین (ع) حرف بزن به آن اشاره میکند. در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک درد دل و صحبت‌های مازیار لرستانی قبل تغییر جنسیت را می خوانید که در روزهای محرم با امام حسین انجام می‌دهد.

شهره لرستانی

درد و دل مازیار لرستانی با امام حسین

شهره لرستانی قبل از تطبیق جنسیت و تغییر نامش در برنامه با حسین (ع) حرف بزن... در مورد بزرگ‌ترین آرزوی خود صحبت کرد.

با حسین (ع) حرف بزن، برنامه‌ای گفت‌وگو محور است که بدونِ حضورِ مجری در آن افراد مختلفی با امام حسین(ع) حرف می‌زنند و از احساس و اعتقاد خود به ایشان می‌گویند. این بازیگر در گفتگو با امام حسین (ع) گفت:

کمکم کن به بزرگترین آرزوی زندگیم برسم، همون آرزویی که قسم خوردم اگه کمکم کنی دیگه تاسوعا و عاشورا در خدمتت باشم، نذر میدم، برات وایسم، یه کاری کن که منم بتونم جوانمردونه زندگی کنم. نگاش می کنم هرچی که من بخوام بگم اون می دونه و دیگه کلام فایده نداره.

مازیار لرستانی

مازیار لرستانی/ عکس از سامان رحمت آبادی

مختصر بیوگرافی مازیار لرستانی (شهره لرستانی)

مازیار لرستانی متولد 31 خرداد 1345 بازیگر و کارگردان کشورمان است که چهارشنبه 22 تیر 1401 از تطبیق جنسیت خود خبر داد و‌ نام مازیار را برای خود برگزید. این بازیگر در فیلم هایی چون مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، بی‌بی خاتون، نیاز، لیلی با من است، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها، نصف مال من نصف مال تو، هزارپا، امام علی و... ایفای نقش نموده است.

بزرگترین آرزوی مازیار لرستانی پیش از تطبیق جنسیت

3.432
این مطلب مفید بود ؟2210
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی