مهدی کوشکی

اولین عاشقانه مهدی کوشکی بعد ازدواج با محیا مهدی زاده

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93690زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی کوشکی که به تازگی ازدواج مجددش با محیا مهدی زاده را اعلام کرده است با انتشار متن هایی به صورت مداوم به همسرش ابراز علاقه می کند.

اینستاگرام مهدی کوشکی بعد ازدواج؛ عاشقانه جدید منتشر شد

مهدی کوشکی بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش دلیل جدایی از ریحانه پارسا را توهین به مادرش عنوان کرد، خبر ازدواج خود را با انتشار ویدیویی از مراسم ازدواجش اعلام کرد. آقای بازیگر در یک استوری همسرش محیا مهدی‌زاده بازیگر تئاتر را مخاطب قرار داد و متن عاشقانه ای را منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

مهدی کوشکی بازیگر سریال جیران عاشقانه ای زیبا برای همسر جوانش منتشر نمود و نوشت:

در حسرت یک زندگی معمولی بودم

به بهشت راهنمایی شدم

ممنون کنارمی

منم تا ابد ابدیت

مهدی کوشکی

پیام عاشقانه مهدی کوشکی برای همسر جدیدش

محیا مهدی‌زاده همسر چهارم مهدی کوشکی است. او بیشتر فعالیتش در حوزه تئاتر و فیلم کوتاه است و سال گذشته تئاتری به نام لهجه ها را در خانه نمایش دا به تهیه‌کنندگی مهدی کوشکی به روی صحنه برد.محیا مهدی‌زاده متولد آبان 1375 است و 15 سال کوچکتر از مهدی کوشکی است.

مهدی کوشکی که با ریحانه پارسا نامزد و سال 98در شرف ازدواج بود، قبل از او نیز تجربه دو زندگی مشترک را در طول سالهای زندگی اش داشته، کوشکی در اولین تجربه زندگی مشترک با خانمی به نام مینا شمس ازدواج کرد اما این زندگی چند سالی بیشتر دوام نداشت و او و همسرش از هم جدا شدند و همسرش در خارج از کشور زندگی میکند.

صحرا فتحی بازیگر و کارگردان کشورمان همسر دوم مهدی کوشکی است که این ازدواج هم به سرانجام نرسید و این زوج هنرمند بعد از مدتی زندگی مشترک از هم جدا شدند.

آرسام تنها پسر مهدی کوشکی است و حاصل ازدواج اول او است که سال 1385 متولد شد.

اولین عاشقانه مهدی کوشکی بعد ازدواج با محیا مهدی زاده

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : مهدی کوشکی
وبگردی