مهدی پاکدل
مهدی پاکدل بازیگر محبوب سینما و تلویزیون کشورمان است که تغییر چهره ایشان در چند بازی اخیرش بسیار مورد توجه بینندگان قرار گرفت.

تغییر چهره مهدی پاکدل از گذشته تا امروز

مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که با نقش آفرینی درسریال‌های ستایش، کیمیا، محمد رسول‌الله و سریال خانگی هم گناه به چهره معروف و محبوبی میان مردم تبدیل شد. مهدی پاکدل یکی از خوش استایل ترین و جذاب ترین بازیگران است که از گذشته تا کنون تغییرات شگفت‌انگیزی در چهره اش داشته است به طوری که در دهه گذشته هیچ کس فکر نمی‌کرد که او بتواند به یکی از مردان جذاب سینمای ایران تبدیل شود. در این بخش از چهره ها نمناک عکس زیرخاکی مهدی پاکدل را منتشر کرده ایم تا خودتان پی به تغییرات چهره این بازیگر توانا ببرید.

مهدی پاکدل

زندگی خصوصی و ازدواج های مهدی پاکدل

مهدی پاکدل متولد 10 تیر 1359 در اصفهان است. او در یک خانواده پر جمعیت بزرگ‌شده است، سه خواهر و دو برادر دارد، برادر بزرگش حسین پاکدل مجری و بازیگر و مسعود دیگر برادرش عکاس است.

مهدی پاکدل دانشجوی انصرافی رشته گرافیگ دانشگاه آزاد تهران می باشد. او پس از انجام تدوین و کار در تئاتر، با فیلم سینمایی آبی اولین تجربه جلوی دوربین خود را بدست آورد.

مهدی پاکدل 13 اسفند 1389 در 30 سالگی با بهنوش طباطبایی ( بازیگر) ازدواج کرد اما بعد از 6 سال زندگی مشترک خبر طلاق خود را در سال 1395 رسانه ای کرد و چند سال بعد با رعنا آزادی ور ازدواج کرد.

در 29 آبان 1399 عاطفه رضوی (بازیگر)، همسر برادر مهدی پاکدل عکس دونفره مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور ( بازیگر) را منتشر نمود و ازدواج آنها را تبریک گفت. رعنا آزادی ور همسر کنونی مهدی پاکدل است.

مهدی پاکدل در کنار بازیگری، کارگردانی و خوانندگی را نیز تجربه نمود. او از جمله بازیگرانی است که گذر زمان بر چهره اش تاثیر مثبت داشته است، جوگندمی شدن موها، ریش گذاشتن و حذف عینک طبی و استایل خاص سبب شده است که در ادامه مسیر بازیگری، شغل مدلینگ هم به کارنامه هنری وی اضافه شود.

مهدی پاکدل قبل بازیگر شدن چه شکلی بود؟

440
این مطلب مفید بود ؟328
منبع : عکاس: amir haghbar / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی