مهدی طارمی

حرفی که مادر مهدی طارمی درباره عروسش زد

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1401کد مطلب : 88023زمان مطالعه : 3 دقیقه
مادر مهدی طارمی، لژیونر معروف ایرانی که مدتی است حرف و حدیث درباره ازدواج و همسرش بسیار است، حرفهای جالبی درباره پسرش گفت.

مادر مهدی طارمی از ازدواج پسرش و اسم عروسش گفت

برنامه فوتبال 360 جدیدترین برنامه اینترنتی با اجرای عادل فردوسی پور است که هر هفته مهمان چهره های ورزشی و فوتبال ایران می باشد. مهدی طارمی که دوران طلایی خود را در تیم ملی و در «پورتو» پرتغال سپری می کند، مهمان برنامه فوتبال 360 بود.

دومین قسمت از مصاحبه مهدی طارمی با عادل فردوسی پور در این برنامه دیشب پخش شد و مادر مهاجم ملی‌پوش ایرانی تیم پورتوی پرتغال توضیحاتی در مورد ازدواج پسرش ارائه داد که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

ماجرای شادی گل خاص مهدی طارمی و ازدواجش

عادل فردوسی پور برای مصاحبه با مهدی طارمی راهی بوشهر شد و صمیمانه با اعضای خانواده ملی پوش فوتبال کشورمان گفتگو نمود.

مهدی طارمی

مجری برنامه فوتبال 360 ابتدا از مهدی طارمی در مورد خبر ازدواجش پرسید که بازیکن تیم پورتوی پرتغال اینگونه پاسخ داد:

خبرها که اتفاق افتاده و اون p همونه دیگه.

لازم به ذکر است که مهدی طارمی پس از گلزنی حرف p را با دست هایش نشان می دهد.

مادر مهدی طارمی در ادامه صحبت های پسرش در مورد شادی پس از گل او و ازدواجش گفت:

آره دیگه این به افتخار خانومشه که p اول اسم خانومش هست، در شرف ازدواج هستن، بعد ان شاالله تشکیل خانواده و در آینده نزدیک، ان شاالله ایشونم متاهل میشه و به جرگه متاهلین می پیونده.

خانواده طارمی

خاطره مادر مهدی طارمی از تماس طرفدار پسرش به منزلشان

مادر مهاجم ملی‌پوش ایرانی تیم پورتوی پرتغال در ادامه خاطره بامزه ای از طرفداران پسرش و دوست شدن او با آنها تعریف کرد و گفت:

زمانی که ما خونه قبلی و ویلایی بودیم، تلفن ثابت داشتیم، طرفدارای مهدی از مخابرات شماره تلفن ما رو پیدا کرده بودند، بعد یه دختر بود سن و سال زیادی هم نداشت از شهرستان های مشهد بود، زنگ می زد و اظهار لطف و محبت نسبت به مهدی می کرد، هر چی ما نصیحت می کردیم دختر جان به درست و زندگیت برس، خلاصه یه روز ساعت ده و نیم یا یازده بود که زنگ زد و گفتم مگه شما الان مدرسه نیستید؟ گفت چرا، اجازه گرفتم اومدم بیرون زنگ می زنم، گفتم دختر جان مهدی اینجا نیست، مهدی تهرانه.

بعد یه دختر خانمی از روستاهای کرمانشاه اون بنده خدا محب فوتبالیش بود و فوتبالش رو دوست داشت، این دختر، دختری سنگین و صحبت هاش سنجیده بود، از اون زمان تا الان هم که این دختر ازدواج کرده ما مرتب با هم تماس داریم.

مادر مهدی طارمی

بیوگرافی مهدی طارمی و خانواده اش

مهدی طارمی بازیکن پست مهاجم فوتبال متولد 27 تیر 1371 در بوشهر است. او با 187 سانتی‌متر قد و 79 کیلوگرم وزن، راست پا می باشد اما توانایی بازی با پای چپ را هم دارد. پدرش علیشاه از بازیکنان حرفه ای فوتبال و مادرش نیز خانه‌دار می باشد، او از 6 سالگی فوتبال را زیر نظر پدرش شروع کرد سپس به پرسپولیس رسید و حالا در تیم ملی و در «پورتو» پرتغال می درخشد. برادر بزرگتر او محمد نیز بازیکن فوتبال است.

مهدی طارمی در بازی تیم پورتو و چلسی در لیگ قهرمانان اروپا فصل 2021 توانست با یک ضربه قیچی دروازه این تیم را باز کند تا بعنوان بهترین گل لیگ قهرمانان شناخته شود.

حرفی که مادر مهدی طارمی درباره عروسش زد

4.259
این مطلب مفید بود ؟509
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی