مهدی توتونچی

چت عاشقانه مهدی توتونچی با همسر و پسرش+ عکس

تاریخ انتشار : 14 تیر 1401کد مطلب : 87774زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی توتونچی با انتشار تصویری از چت پراحساسش با پسرش رادان و استوری های عاشقانه همسرش مبینا نصیری، اینستاگرام خود را بروز کرد.

ابراز علاقه مهدی توتونچی به پسر و همسرش مبینا نصیری

مهدی توتونچی در پاسخ به تبریک تولدش از طرف همسرش مبینا نصیری و پسرش رادان  پاسخ های پرمحبتی داد و تصویر این چت و پاسخگویی هایش را در اینستاگرامش منتشر کرد تا اینگونه به آنها ابراز علاقه کند.
تصاویر منتشر شده از این گفتگوها در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

تبریک تولد رادان، پسر مهدی توتونچی به مناسبت تولد پدرش

مهدی توتونچی که به عنوان نویسنده و مجری در شبکه ورزش حضور دارد به مناسب تولدش، برخی از پیام های تبریک نزدیکانش را در صفحه رسمی اش استوری کرد که یکی از تاپ ترین آنها تصویری بود که از چت خودش و پسرش رادان گرفته شده بود. او برای پسرش رادان نوشت همیشه دوستش خواهد داشت و به وجودش افتخار می کند.

رادان توتونچی

پاسخ مهدی توتونچی به تبریک تولد خاص همسرش

مبینا نصیری مجری برنامه صبح بخیر ایران از فعالترین چهره های شناخته شده در اینستاگرام است، او که چند سالی است با مهدی توتونچی مجری و گوینده شبکه ورزش ازدواج کرده است، با قرار دادن استوری های عاشقانه زیر در صفحه شخصی خود تولد همسر و عشق زندگیش را اینگونه تبریک گفت.

مهدی توتونچی

همسر این مجری جوان که همکارش نیز محسوب می شود، در پاسخ به تبریک تولد خانم مجری استوری هایی را منتشر نمود و گفت که با حضور خانم مجری در زندگیش خوشبخت‌ترین انسان روی زمین است.

مهدی توتونچی و مبینا نصیری

مبینا نصیری مجری برنامه هایی مانند زیتونی و جوانی، برنامه صبحگاهی صبح بخیر، برنامه سال تحویل 93 و...در اسفند 1399 با مهدی توتونچی مجری شبکه ورزش ازدواج کرده است.

چت عاشقانه مهدی توتونچی با همسر و پسرش+ عکس

3.715
این مطلب مفید بود ؟114
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی