حساب آنلاین مهر ایران
یکی از قابلیت های بانک مهر ایران، امکان افتتاح حساب آنلاین در چند مرحله ساده است که در این گزارش از نمناک با نحوه افتتاح حساب آنلاین مهر ایران آشنا خواهید شد.

چگونه بصورت آنلاین در بانک مهر ایران حساب باز کنیم؟

پس از شیوع ویروس کرونا در سرتاسر کشور، برخی از کارهای عادی روزانه که همیشه دایر بودند، با منع تردد و برخی محدودیت ها و یا حتی تعطیلی روبرو شدند و در نهایت فرایند کارهایی که بصورت روزمره برای هر یک از ما عادی بودند، به یک چالش بزرگ تبدیل شدند چرا که ما نیاز به آنها داشتیم. با این وجود طیف انجام کارها در ارگان های مختلف فرق کردند و سعی بر این شد تا کارها بصورت حضوری انجام نشوند.

برای مثال بانک قرض الحسنه مهر ایران برای جلوگیری از حضوری بودن خدماتی مانند افتتاح حساب، آنرا تبدیل به یک فرایند غیرحضوری کرد و به همین دلیل شما می توانید خیلی ساده بدون حضور در شعب حساب خود را افتتاح کنید. از این رو در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با نحوه افتتاح حساب آنلاین بانک مهر ایران آشنا سازیم. همراه ما باشید.

توجه مهم : برای افتتاح حساب آنلاین در بانک مهر ایران شما می توانید هم از نسخه دسکتاپ و هم از نسخه موبایلی استفاده کنید که در این گزارش به دلیل خواسته عموم کاربران، از نسخه موبایلی برای آموزش استفاده شده است.

در قدم اول شما باید آخرین نسخه همراه بانک مهر ایران را برای گوشی هوشمند خود دانلود و نصب کنید که فرایند نصب همراه بانک مهر ایران همانند سایر برنامه های همراه بانک آسان می باشد.

قدم دوم؛ بعد از نصب اپلیکیشن افتتاح حساب بانک قرض الحسنه مهر ایران که همان همراه بانک مربوطه است، وارد آن شوید و سپس کد ملی و شماره تلفنی که با استفاده از این کدملی ثبت شده است را وارد کنید و سپس گزینه «تائید و ادامه» را انتخاب کنید.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم سوم؛ برنامه نیاز به دسترسی به پیامک های گوشی را دارد که باید «فهمیدم» را از قسمت زیرین انتخاب و سپس دسترسی را بدهید.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم چهارم؛ اینک کد 5 رقمی برای شما توسط سامانه بانک مهر ایران ارسال خواهد شد که باید داخل این بخش وارد نمائید و گزینه «تائید و ادامه» را انتخاب نمائید.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم پنجم؛ اینک باید رمزی را بین 8 تا 20 کارکتر وارد کنید و باید آنرا برای همیشه بخاطر بسپارید. توجه داشته باشید که اگر گوشی شما مجهز به اثر انگشت می باشد، می توانید تیک گزینه مربوطه را فعال کنید. سپس «ثبت رمز» را انتخاب کنید.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم ششم؛ برای افتتاح حساب، گزینه «افتتاح حساب» را انتخاب کنید.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم هفتم؛ در این مرحله باید شرایط و قوانین افتتاح حساب را مطالعه کنید که بعد از مطالعه باید تیک گزینه مربوطه را انتخاب کنید و سپس گزینه «تائید» را انتخاب نمائید.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم هشتم؛ در این قسمت شما احراز هویت خواهید شد که برای احراز هویت باید تصویر کارت ملی را بصورت همزمان عکس بگیرید و در قسمت بالا آپلود کنید. سپس باید تاریخ تولد و کد پشت کارت ملی را درج کنید. در قسما انتها باید نمونه امضا خود را بر روی کاغذ درج کنید و سپس بصورت همزمان عکس بگیرید و در انتها گزینه «ارسال مدارک» را انتخاب کنید.

حساب آنلاین مهر ایران

 قدم نهم؛ برای قدم بعدی احراز هویت باید دسترسی به میکروفون را نیز آزاد کنید که برای این اقدام باید گزینه Allow را انتخاب کنید.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم دهم؛ در این قسمت باید دوربین را در مقابل چهره قرار دهید و سپس دکمه «ضبط ویدیو» را انتخاب کنید و متنی که در صفحه نمایش داده شده است را بصورت زنده بخوانید. توجه داشته باشید که نباید از ماسک، عینک آفتابی و... استفاده کنید.

حساب آنلاین مهر ایران

 قدم یازدهم؛ در این بخش باید اطلاعات تکمیلی خود را وارد کنید که شامل اطلاعات محل سکونت شما می باشد. در انتها گزینه «ثبت و ادامه» را انتخاب کنید.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم دوازدهم؛ نوع حساب و شعبه را انتخاب کنید و سپس گزینه «ثبت و ادامه» را انتخاب نمائید.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم سیزدهم؛ هم اکنون شما باید نحوه تعیین دریافت کارت بانکی را انتخاب کنید و سپس مبلغی که برای شما تعیین شده است را پرداخت نمائید که شامل تمبر مالیاتی، صدور کارت، سایر هزینه ها و... می باشد.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم چهاردهم؛ گزینه «تائید» را انتخاب کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم پانزدهم؛ حساب شما ایجاد شده است و باید صبر کنید تا اطلاعات شما نیز ثبت شود. توجه داشته باشید که هم اکنون حساب شما فعال نشده است و باید منتظر پیامک باشید.

حساب آنلاین مهر ایران

قدم شانزدهم؛ بعد از حدود 1 ساعت پیامک فعال سازی حساب و احراز هویت حساب شما به شماره ای که در ابتدا وارد کردید ارسال خواهد شد.

حساب آنلاین مهر ایران

آموزش تصویری افتتاح حساب آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران

4.6115
این مطلب مفید بود ؟10510
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی