مهران احمدی

بازیگر بامزه پایتخت 47 ساله شد + عکس

تاریخ انتشار : 9 اسفند 1399کد مطلب : 80591زمان مطالعه : 1 دقیقه
مهران احمدی بازیگر نقش بهبود فریبا در پایتخت که به تازگی در سریال جدید شبکه نمایش خانگی حضور دارد عکسی از تولد خود منتشر کرد.

تولد ساده مهران احمدی، بازیگر و کارگردان کشورمان

مهران احمدی بازیگر سرشناس کشورمان که بیشتر با نقش بهبود فریبا در مجموعه پایتخت شناخته می شود عکسی از تولد خود در اینستاگرامش منتشر کرد.

مهران احمدی که تاکنون نقش های موفق و ماندگاری را در سینما و تلویزیون ایفا کرده است متولد اسفند ماه می باشد.

مهران احمدی با انتشار تصویر زیر در اینستاگرام خود نوشت:

مثل باد گذشت هول پر شتاب ومحو 

زندگی چشم بر هم زدنی است دیدنی وزودگذر باید شکارش کرد

مهران احمدی 

مهران احمدی بازیگر نقش شکیب در سریال آوای باران، در جدیدترین فعالیت خود در سریال می خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی در نقش رئیس پاسگاه حضور دارد که به تازگی از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است.

سریال مهران احمدی

مهران احمدی بعد از غیبت در فصل 4و 5 سریال پایتخت، بازگشتی متفاوت را سری ششم تجربه کرد اما با اخبار منتشر شده از  ساخت ادامه فصل ششم این سریال، مهران احمدی در دو قسمت باقیمانده پایتخت، حضور نخواهد داشت.

مهران احمدی بازیگر

مهران احمدی فعالیت خود در سینما را با فیلم آدم در سال 85 آغاز کرد و در اولین تجربه کارگردانی اش در سینما فیلم مصادره را با حضور رضا عطاران در 96 مقابل دوربین برد که فروش بسیاری در گیشه داشت.

عکس جدید مهران احمدی

سگ بند عنوان دومین فیلم سینمایی مهران احمدی در مقام کارگردان است که بازیگران سرشناسی در آن حضور دارند و این فیلم، آخرین کار زنده یاد سیروس گرجستانی است. 

مهران احمدی و سیروس گرجستانی

بازیگر بامزه پایتخت 47 ساله شد + عکس

3.817
این مطلب مفید بود ؟134
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی