مهران غفوریان

مدل قربون صدقه های مهران غفوریان برای دخترش

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1401کد مطلب : 86859زمان مطالعه : 2 دقیقه
استوری جدید مهران غفوریان و همسرش آرزو، با تصاویری همراه بود که هانا غفوریان را پس از گذراندن بیماری نشان میداد.

استوری مخصوص مهران غفوریان برای دخترش هانا

مهران غفوریان که این روزها در عرصه سینما و تلویزیون با چهره و استایل متفاوتی دیده می شود، دیگر تنها ایفاگر نقش های طنز نیست بلکه در نقش های جدی نیز مخاطبانش را شگفت زده کرده است.

بسیاری از مخاطبان معتقدند که کاهش وزن و تغییر چهره غفوریان از بامزگی و مهربانی او کاسته و او مانند قبل به دل نمی نشیند اما استوری های بازیگر طناز کشورمان خلاف این حرف ها را ثابت می کند، او هنوز هم بازیگری با توانایی های بالا و بامزگی های مختص خودش است که با همسر و فرزندش بسیار مهربان بوده و دائم در حال قربان و صدقه رفتن دخترش می باشد که جدیدترین مورد آن را در این بخش از چهره های نمناک مشاهده می کنید.

مهران غفوریان به تازگی استوری منتشر نمود و برای دخترش هانا نوشت:

قربون اون چشمات برم بابا

الهی دورت بگردم بابا که امروز

سرم زدی و قوی بودی و گریه نکردی عشق پدر

هانا غفوریان

آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان درباره بیماری دخترش هانا نوشت:

دختر قوی من اصلا هم نترسید از سرم

امروز با حالت تهوع و دل درد از خواب بیدار شد

انگار خیلی این بیماری زیاد شده

دختر مهران غفوریان

مختصر بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان که با نقش بهروز خالی بند «زیر آسمان شهر» مشهور شد، متولد 3 شهریور 1353 در تهران است. پدر او ناخدای نیروی دریایی و مادرش معلم و اهل تبریز است و تنها یک برادر موزیسین بزرگتر از خود بنام مهدی دارد. او اولین بار سال 1373 در تست مجموعه آیتمی «جنگ 39» به کارگردانی داریوش کاردان شرکت کرد و جلوی دروبین رفت و در مجموعه های «نوروز 75» و «گلهای 76» و زیر آسمان شهر چهره اش شناخته تر و مشهور شد.

او در آثار مختلفی چون خالتور، داش آکل، ما همه با هم هستیم، جوکر، نوبت لیلی، نیسان آبی، خاتون، قورباغه و... به ایفای نقش پرداخته است.

مهران غفوریان بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلم نامه نویس کشورمان در 13 دی ماه 1393 ازدواج کرد، او وهمسرش آرزو دختری به نام هانا دارند که متولد 15 بهمن 1397 بوده و چهره بانمک او بی شباهت به پدرش نیست.

مدل قربون صدقه های مهران غفوریان برای دخترش

4.734
این مطلب مفید بود ؟322
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی