مهران غفوریان

عکسی دیده نشده از مادرزن جوان مهران غفوریان

تاریخ انتشار : 9 خرداد 1401کد مطلب : 87392زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهران غفوریان بازیگر درخشان کمدی سینما و تلویزیون ایران عکسی از خود و خانواده همسرش به اشتراک گذاشت که بسیار جالب و دیدنی بود.

عکسی دیده نشده از مادرزن مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگر طناز کشورمان که بیشتر در قالب نقش های کمدی درخشید و با نقش بهروز در زیر آسمان شهر به شهرت فراوانی دست یافت، چندسالی است که به جرگه متاهلین پیوسته و دختری با چهره بانمک و شبیه به خود دارد. در ادامه این بخش از چهر ها در نمناک عکس هایی از دوران نامزدی این هنرمند محبوب و مادر همسرش را منتشر نموده ایم.

خیلی از مخاطبان معتقد بودند که مادرزن مهران غفوریان بسیار جوان است و فاصله سنی کمی با داماد خود دارد، البته این نظر ممکن است صحیح باشد ولی نمیتوان دقیق در موردش نظر داد چراکه سن بسیاری از خانم ها از روی چهره شان قابل تشخیص نیست.

خاطره بازی همسر مهران غفوریان با عکسهای دوران نامزدی

آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان در استوری اینستاگرام خود عکسی از مادرش را به همراه همسر هنرمندش منتشر نمود. گویا این عکس قدیمی بوده چرا که در آن بازیگر نیسان آبی با شکل و شمایل امروزیش دیده نمی شود بلکه او شبیه کاراکتر بهروز در زیر آسمان شهر است که تپل و بامزه است. دراین عکس مادر همسر مهران غفوریان با پوشش کاملا با حجاب در کنار داماد هنرمندش دیده می شود.

مهران غفوریان

همسر مهران غفوریان که فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد، عکس هایی از خود و همسرش در دوران نامزدی و در سال 1393 منتشر نمود و با انتشار این تصاویر خاطره بازی کرد. در یکی از این عکس ها مهران غفوریان در کنار دریا و با شن های ماسه ای به همسرش آرزو ابراز عشق نموده است.

آرزو غفوریان

مهران غفوریان و همسرش در 13 دی ماه 1393 ازدواج کردند، غفوریان خبر نامزدی اش را در برنامه گلخانه همان سال رسانه ای کرد، این زوج در یک مرکز خرید با هم آشنا شدند و سپس تصمیم به ازدواج گرفتند. مهران غفوریان در مورد آشنایی با همسرش در برنامه دورهمی گفت:

در یک مرکز خرید با هم آشنا شدیم و جالب این که خودش اصلا مرا نشناخت و بعدا بود که فهمید مهران غفوریانم.» او در مقابل تعجب مهران مدیری توضیح داد:«خانمم فقط آی فیلم نگاه می کند.»

ازدواج غفوریان

این زوج در نهایت بعد از 4 سال در بهمن 97 صاحب یک دختر بنام «هانا» شدند.

عکسی دیده نشده از مادرزن جوان مهران غفوریان

4.824
این مطلب مفید بود ؟231
منبع : عکس: معین باقری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی