کاهش وزن مهران غفوریان

دلیل اصلی کاهش وزن مهران غفوریان فاش شد

تاریخ انتشار : 12 اسفند 1400کد مطلب : 86324تعداد نظرات : 1 نظر
مهران غفوریان محبوب ترین بازیگر کمدی ایرانی که اخیرا کاهش وزن چشمگیری داشته است، علت این تغییر خود را در مصاحبه جدیدش فاش کرد.

مهران غفوریان، از هدف اصلی کاهش وزنش گفت

مهران غفوریان، بازیگر نقش معروف بهروز خالی بند در مجموعه زیر آسمان شهر که با استایل و ژست های جذاب خود، سالها به عنوان یکی از محبوب ترین کمدین های ایران لقب گرفته بود پس از کاهش وزن در نقش های متفاوتی حاضر می شود. نظرات در مورد دلیل کاهش وزن بازیگر نقش رضا خرسند در نیسان آبی متفاوت بود که در نهایت با صحبت های خود این بازیگر در مصاحبه ی جدیدش، دلیل اصلی که در این بخش از نمناک هم به آن اشاره شده است عنوان شد.

کاهش وزن مهران غفوریان

وزنم را کم کردم تا نقش جدی بازی کنم

مهران غفوریان در جدیدترین مصاحبه ی خود، جایی که صحبت از کاهش وزنش به میان می آید به دلیل این تغییر و اثرات آن پرداخت. از قرار معلوم هدف اصلی کمدین دوست داشتنی کشورمان بازی در نقش های جدی بود که به قول خودش تاثیرگذار نیز بوده است چرا که استایل و فیزیک جدیدش در نقش های جدی بسیار بهتر مورد پذیرش قرار میگیرد.

مهران غفوریان در نیسان آبی

او پس از بازی در سریال قورباغه متوجه اثر گذاری کاهش وزنش در برجسته‌تر شدن او در نقش های جدی شد و موفق شد تا بهتر خود را در این غالب ثابت کند. بازیگر یکی از نقش های اصلی فیلم قورباغه و خاتون که جزو سریال های پربازدید نمایش خانگی بودند در مورد کم رنگ شدن محبوبیت خود در میان مخاطبانش پس از کاهش وزن گفت و به این مورد اشاره کرد که او نگران تغییرات نیست بلکه با تصویر جدیدش نیز با مخاطبان به خوبی ارتباط برقرار میکند.

طنازی و بانمک بودن مهران غفوریان حتی پس از کاهش وزن او نیز پا برجاست و این مسئله با نقش آفرینی او در سریال نیسان آبی به‌خوبی دیده شد.

دلیل اصلی کاهش وزن مهران غفوریان فاش شد

4.2144
این مطلب مفید بود ؟12222
منبع : عکاس: کورش جوان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
عباس1400-12-13
بهروز خالی بند????
22
وبگردی