مهران مدیری

ماجرای سیلی که مهران مدیری بخاطر عاشق شدن خورد

تاریخ انتشار : 7 دی 1402کد مطلب : 91598زمان مطالعه : 1 دقیقه
مهران مدیری بازیگر، مجری، کارگردان و... موفق صدا و سیمای ایران ماجرایی عجیب از سیلی خوردنش تعریف کرد.

خاطره جالب مهران مدیری از عاشق شدنش در جوانی

مهران مدیری مجری، بازیگر و کارگردان سرشناس کشورمان در گفتگو با ناصرممدوح دوبلور، مدیردوبلاژ و بازیگر ایرانی خاطره ای بامزه از عاشق شدنش تعریف کرد، خاطره بامزه مهران مدیری را درادامه این بخش از نمناک می خوانید.

مهران مدیری در برنامه دورهمی بعد از شنیدن ماجرای عاشق شدن ناصر ممدوح دوبلور پیشکسوت، ماجرایی مشابه از عاشق شدن خود را گفت و تعریف کرد:

من و دوستم در خیابان بودیم که دیدم دختر خانمی به یکی از خانه های محلمان رفت.

از دوستم پرسیدم این دختر را میشناسی، که کشیده محکمی به من زد و گفت که خواهر من است و از اون پس دیگر جرات عاشق شدن این چنینی را پیدا نکردم.

جالب است بدانید مجری سرشناس برنامه دورهمی در گفتگو با مهمان های دیگر این برنامه عنوان نموده که 18 بار عاشق شده و این ماجرا مربوط به سیزدهمین بارعاشق شدنش بوده است!

مهران مدیری دورهمی

ماجرای سیلی خوردن مهران مدیری به خاطر عاشق شدن

مختصر بیوگرافی مهران مدیری

مهران مدیری مجری، خواننده، بازیگر و کارگردان زادهٔ 18 فروردین 1346 فرزند آخر خانواده است و سه برادر بزرگتر از خودش به نام‌های محسن، مسعود و مهرداد دارد،مهران مدیری سالها قبل ازدواج کرده و دارای دو فرزند به نام فرهاد و شهرزاد می باشد. او در آثاری چون ساعت 6 صبح، بهشت تبهکاران، خائن کشی، پدر گواردیولا،عطسه، هیولا، خاتون، درد سر والدین، پاورچین، ساعت خوش، شب های برره،مرد دوهزار چهره، جایزه بزرگ و...حضور داشته است.

ماجرای سیلی که مهران مدیری بخاطر عاشق شدن خورد

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : عگس: روح الله حسین زاده/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی