تولد
مهران رجبی
مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با حضور در برنامه دست در دست شبکه دوم سیما، علت کاهش شدید وزن خود را بیان کرد.

کاهش وزن زیاد مهران رجبی در اثر کرونا

مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که مهمان برنامه دست در دست از ابتلای خود به بیماری کرونا در برنامه دست در دست خبر داد.

برنامه دست در دست به کارگردانی بهار ارجمند و با اجرای سیاوش عقدایی که تا پیش از این، پنجشنبه و جمعه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری پخش می شد در ایام دهه فجر، طی ده شب متوالی در جدول پخش برنامه های شبکه دو سیما قرار دارد.

برنامه دست در دست

مهران رجبی مهمان برنامه دست در دست

مهران رجبی بازیگر کشورمان که این روزها در حال بازی در سریال رعد و برق به کارگردانی بهروز افخمی و روزهای آبی به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی است در برنامه دست در دست از دوران سخت بیماری کرونا گفت.

این بازیگر در دوران بیماری خود، طی دو هفته 10 کیلوگرم وزن کم کرده است و این بیماری را از سرماخوردگی دانست.

مهران رجبی 

مهمانان برنامه دست در دست

برنامه دست در دست تا کنون میزبان دکتر محمود انوشه، ایرج حریرچی، فریبا متخصص، گیتی خامنه، پوراندخت مهیمن، بهروز رضوی، گلاره عباسی، لاله اسکندری، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، رضا فیاضی، شوکت حجت، علیرام نورایی، حامد عسگری، رسول نجفیان، سیاوش طهمورث، امیر کاظمی، مهشید جوادی و .. بوده است.

امیر کاظمی

در این برنامه علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در دوران شیوع کرونا می پردازد و در این میان با افرادی گفتگو می کند که در یاری رساندن به هموطنان خود گام های موثری برداشته اند.

سوگول طهماسبی

علت کاهش وزن شدید مهران رجبی چه بود؟

3.928
این مطلب مفید بود ؟226
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی