اشتباهات مردان در زندگی
اگر میخواهید زندگی مشترک خوب و شادی داشته باشید باید مراقب رفتارتان با همسرتان باشید. برخی از آقایان در زندگی اشتباهاتی دارند که باعث ناراحتی خانم ها می شود.

اشتباهات مردان در زندگی

عشق و زندگی مشترک مانند کودکی نوپا نیاز به مراقبت و توجه دارد و در صورت عدم توجه و مراقبت به راحتی نابود می‌شود و زندگی شما را به خطر می‌اندازد. بسیاری آقایان در زندگی مشترک خود اشتباهاتی را انجام می دهند و با این رفتارهای اشتباه پایه‌های زندگی مشترک را سست می‌کنند. اگر می خواهید یک زندگی مشترک موفق و پایدار داشته باشید، این اشتباهات مطرح شده در خانواده پلاس نمناک را که همسرتان را فراری می دهند، مرتکب نشوید.

رفیق بازی

رفیق بازی یکی از اشتباهاتی است که آقایان مرتکب می شوند. آقایان رفیق باز مانند قبل از ازدواج بیشتر زمان خود را با رفقایشان گذرانده و از همسر و فرزند خود غافل شده و به نیازهای آنان بی توجهی می کنند، به طوری که هر روز روابط شان به تیرگی گراییده و خانم حتی با داشتن فرزند یا فرزندانی به جدایی فکر می کند پس آقایان محترم برای بهبود روابط بیشتر به همسرتان توجه کنید و برای او یک دوست خوب باشید.

اعتیاد به تلفن همراه

یکی دیگر از رفتارهای اشتباهی که آقایان مرتکب می شوند این است که بیشتر اوقات خود را صرف بازی با تلفن همراه و فضای مجازی می کنند، به طوری که رفتار آنها موجب آزار تمام اعضای خانوده به خصوص همسر می شود. این امر موجب افزایش نارضایتی در رابطه زناشویی و کاهش میزان رضایت از زندگی و بروز افسردگی می‌شود و در اغلب موارد هم درگیری‌هایی را میان زوجین به وجود می‌آورد.

زوج ناراحت

پنهان کردن احساسات

در بعضی از خانواده ها. این گونه تعریف شده است که مرد باید محکم و قوی باشد واحساسات خود را بروز ندهد اما سرکوب کردن احساسات نه تنها برای خود فرد مشکلاتی را به وجود می آورد بلکه برای زنان که سرشار از احساسات هستند، بسیار آزار دهنده است زیرا هیچ درکی از آن ندارند.

شوخی های بی جا و مسخره کردن

مردان گاهی شوخی‌های فیزیکی و یا لفظی با همسرشان انجام می‌دهند که گاهی جنبه‌ی آزار و اذیت به خود می گیرد مثلا ‌بعضی از آقایان برای خنده مدام از زن دوم و یا شوخی با خانواده‌ی همسرشان استفاده می‌کنند که این به مرور زمان زن را نسبت به مرد سرد می‌کند و فراری می دهد. شما مجرد نیستید و همسرتان مانند دوست شما نیست که هر شوخی با او نمایید و ناراحت نشود.

زن و شوهر

خشونت بیش از حد

یکی دیگر از رفتارهای اشتباهی که بسیاری از مردان مرتکب می شوند پرخاشگری است. مردان پرخاشگر لزوما از خشونت فیزیکی استفاده نمی‌کنند اما رفتارهای آزاردهنده کلامی‌شان منجر به درگیری‌های فیزیکی میان خودشان و دیگران به ویژه همسر و اعضای دیگر خانواده‌شان شود.

کمک نکردن در کارهای خانه

بسیاری از آقایان در کارهای خانه کمکی به خانم خود نمی کنند و کار خانه را وظایف خانم می‌دانند، این رفتار سبب سردی روابط می شود به خصوص اگر همسرتان شاغل بوده و شما نیز هیچ کمکی در خانه داری و نگهداری از فرزند نکنید. شما و همسرتان مثل یک تیم هستید و باید کارهایتان را باهم تقسیم کنید.

نظافت منزل

اشتباهات مردان در زندگی؛ دلیل اینکه همسرت ازت فراریه

4.840
این مطلب مفید بود ؟382
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
وبگردی