استایل مردانه
اگرچه به ما یاد داده اند که هرگز یک کتاب را بر اساس جلد آن قضاوت نکنیم، اما اولین ملاقات ها و برخوردها اهمیت بسیار زیادی دارند و می توانند در جذب دیگران به شدت تاثیر داشته باشند

نکات مهم در استایل های جذاب مردانه

اگرچه به ما یاد داده اند که هرگز یک کتاب را بر اساس جلد آن قضاوت نکنیم، اما اولین ملاقات ها و برخوردها اهمیت بسیار زیادی دارند و می توانند در جذب دیگران به شدت تاثیر داشته باشند. دانستن برخی نکات در لباس پوشیدن می تواند به شما کمک کند که شخصیت منحصربه فرد خود را به دیگران نشان دهید و تاثیر مثبتی بر افراد بگذارید. در ادامه با هشت نکته در استایل های مردانه برای جذابیت بیشتر آشنا خواهید شد.

1. عادات خوب نظافت شخصی

فارغ از اینکه چه لباسی می پوشید، اصلی ترین چیزی که دیگران در مورد شما متوجه می شوند عادات نظافت شخصی شماست. این امر شامل موهای سروصورت، بوی بدن و نظافت کلی شما می شود. اگرچه سلیقه هرکسی متفاوت است، اما در این مورد میان افراد تفاهم وجود دارد. همه، افرادی را دوست دارند که از خود مراقبت کرده و به ظاهر خود رسیدگی می کنند. بنابراین، علاوه بر رعایت اصول کلی بهداشت، مهم است که نظافت شخصی را نیز به خوبی رعایت کنید.

2. سلیقه خوب در انتخاب کفش و عینک

سلیقه خوب مردان در انتخاب کفش و عینک آفتابی یا عینک طبی، یکی از اولین مواردی است که دیگران به آن توجه می کنند. این امر بدین معناست که سرمایه گذاری برای خرید کفش های باکیفیت و کلاسیک و خرید عینک دودی کار بیهوده ای نیست. لازم است از سبک های مناسب فصل استفاده کنید. برای مثال، اگر یک کفش ورزشی را در یک قرار ملاقات رسمی بپوشید، به احتمال زیاد برای طرف مقابل، فردی بی ملاحظه به نظر می رسید. پوشیدن کفش زیبا در کنار استفاده از یک عینک آفتابی شیک مثل عینک خلبانی مردانه جذابیت شما را بسیار بالا می برد. عینک شب نیز یک گزینه جذاب و منحصربه فرد برای استایل عصرگاهی شما است.

3. تی شرت سفید و جین

تی شرت سفید و شلوار جین یک ترکیب کلاسیک است و علت خوبی هم دارد. چنین استایلی راحت، مقرون به صرفه و بسیار جذاب است و استفاده از آن می تواند هرکسی را به شما جذب کند. تی شرتی که متناسب با اندام شما باشد، می تواند استایل تان را زیر و رو کند. بنابراین، به هیچ عنوان نباید بیش ازحد تنگ یا گشاد باشد. جین هایی که اسلیم فیت هستند یا دمپای آن ها مخروطی است و همچنین تا بالای کفشتان می رسند می توانند با تی شرت سفید به خوبی ست شوند و ترکیب جذابی برای موقعیت های نیمه رسمی و روزمره ایجاد کنند.

4. کت وشلوار

کت شلوار مردانه
بسته به شغلی که دارید ممکن است هر روز کت وشلوار بپوشید یا به ندرت از این سبک لباس استفاده کنید. جزو هریک از این گروه ها که باشید، لازم است بدانید وجود یک دست کت و شلوار رسمی و شیک برایتان ضروری است. دقت داشته باشید که کت و شلوار نیز باید فیت بوده و اگر با اندام شما تناسب نداشته باشد، تاثیر مثبتی بر دیگران نمی گذارد. بنابراین اگر وقتی کت وشلوار خود را می پوشید به نظر می رسد در آن غرق شده اید، بهتر است اصلا آن را نپوشید.

5. بالا دادن آستین ها

برای اینکه موردپسند دیگران قرار بگیرید آستین هایتان را بالا بزنید و قسمتی از آن ها را تا کنید. این استایل، خودمانی است و رسمیت زیاد پیراهن را خنثی خواهد کرد. دفعه بعد که می خواهید بعد از کار کردن، ساعات خوشی را بگذرانید یا می خواهید رسمی بودن پیراهن را کاهش دهید، این سبک را به یاد داشته باشید.

6. اکسسوری های جذاب

ست کردن استایل مردانه
اکسسوری هایی که خیلی خوب انتخاب شده باشند می توانند استایل شما را ارتقا دهند. بنابراین، آن ها را دست کم نگیرید. اگر به تازگی می خواهید خرید اکسسوری را شروع کنید، پیشنهاد می کنیم در اولین خرید خود، خرید ساعت هوشمند سیم کارت خور را مد نظر داشته باشید. اگرچه ممکن است در حال حاضر استفاده از ساعت برای آگاهی از زمان منسوخ شده باشد، اما کاربرد انواع ساعت هوشمند مثل ساعت هوشمند سامسونگ یا هواوی فراتر از نشان دادن زمان است و می تواند شما را از ضربان قلب و تعداد قدم هایتان نیز آگاه کند. همچنین، سعی کنید بیش ازاندازه از اکسسوری استفاده نکنید و این کار را به استفاده از دو تا سه اکسسوری محدود کنید.

7. پیراهن هنلی

وقتی صحبت از جذابیت می شود، پیراهن هنلی یک قدم بالاتر از تی شرت قرار می گیرد. این پیراهن ها که به جای دکمه سراسری تنها چند دکمه در قسمت بالای لباس دارند، به استایل روزمره و نیمه رسمی شما زیبایی می بخشند. رنگ های سفید، توسی و سرمه ای این پیراهن را می توان با هر شلواری ست کرد. از سوی دیگر، پوشیدن این پیراهن ها در مقایسه با تی شرت موجب می شود که بالغ تر به نظر برسید. برای مشاهده اصول ست کردن این پیراهن در استایل خود از این لینک کمک بگیرید.

8. ژاکت یقه هفت

پوشیدن ژاکت یقه هفت هم نشانه خوش استایلی و هم نشانه رسیدن به ظاهر خود است. بنابراین، می توانید آن را در هر موقعیتی بپوشید. از سوی دیگر، وقتی هوا سرد است، این لباس می تواند از شما در برابر افت دما محافظت کند. رنگ سرمه ای، خاکستری تیره یا زیتونی این ژاکت با بسیاری از لباس ها ست می شوند. بنابراین، استفاده از این رنگ ها به شدت توصیه می شود. سعی کنید یک پیراهن دکمه دار زیر این مدل ژاکت بپوشید تا استایل شما زیباتر شود.
درنهایت، شما نمی توانید ژن ها یا خصوصیات جسمی اصلی خود را کنترل کنید اما می توانید بر نحوه استفاده از آنچه دارید، کنترل داشته باشید. جذاب بودن ترکیبی از چندین عامل مختلف از جمله آراستگی، شخصیت و استایل است. اگر می خواهید دیگران به شما جذب شوند و بر دیگران تاثیر مثبتی بگذارید، با رعایت نکاتی که در این مقاله مطرح شد، به این امر دست پیدا خواهید کرد.
 

هشت نکته در استایل های مردانه برای جذابیت بیشتر

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی