افکار سمی
نوع رفتار هر فرد از افکار او سرچشمه میگیرد پس اگر آقایان دوست ندارند در زندگی زناشویی با مشکلات جدی رو برو شوند باید این افکار را درمورد همسرشان درو بریزند.

افکار نادرست مردانه که زندگی را تلخ می کند

شاید از زبان خیلی از روانشناسان شنیده باشید که می‌ گویند مراقب افکارت باش، زیرا تبدیل به کلماتت می شوند. مراقب کلماتت باش؛ زیرا تبدیل به رفتارت می شوند. مراقب رفتارت باش، زیرا تبدیل به عادتت می شوند.

مراقب عادتت باش، زیرا تبدیل به شخصیتت می شوند. مراقب شخصیتت باش، زیرا تبدیل به سرنوشتت می شوند که واقعا جای تفکر بسیار دارد. شما نیز در زندگی باید از افکار و عادات تان مراقبت کنید. در این قسمت از خانواده پلاس نمناک قصد داریم توصیه‌ هایی به آقایان داشته باشیم که بعد از ازدواج باید این فکر ها را در مورد همسرشان دور بریزند.

همسرم مانند خانم‌ های دیگر فلان کار را نمی کند

شاید این جمله را از زبان خیلی از مرد ها شنیده باشید. اگر شما هم جزء این دسته از آقایان هستید، بهتر است که هر چه زودتر این افکار سمی را از سرتان بیرون کنید. باید مقایسه کردن را کنار بگذارید و به جای این که فکر کنید همسرتان چه کار هایی را انجام نمی دهد و چه ضعف هایی دارد، سعی کنید به خوبی هایش فکر کنید.

فکر کردن

همسرم همیشه به من غر می زند

بعضی از خانم ها مدام غر می زنند و جر و بحث می کنند؛ اما خیلی از مردان آن ها را جدی نمی گیرند؛ اما شما به عنوان یک شوهر باید ببینید که علت غر زدن همسرتان چیست، از چه چیزی ناراضی است و چگونه می توانید او را راضی نگه دارید و هرگز روی رفتار بدش تمرکز نداشته باشید.

کاش دوباره به دوران مجردی برگردم

مراقب افکار و خواسته های خود در زندگی باشید. شاید سختی های زندگی متاهلی باعث شود که حسرت دوران مجردی را بخورید، چرا که آزادی بیشتر و مسئولیت کم تری داشتید؛ اما بهتر است که این افکار را از سرتان بیرون کنید، زیرا شما را بی انگیزه می کند و هیچ فایده ای هم برای تان ندارد.

اختلاف زناشویی

کاش همسرم شبیه مادرم بود

همان طور که بالاتر هم اشاره کردیم، مقایسه مانند یک قاتل خاموش در زندگی عمل می کند. نباید انتظار داشته باشید که همسرتان شبیه دیگری باشد و کارهای مشابه با خانم های دیگر را انجام دهد؛ پس هیچ چیزی در همسرتان، حتی آشپزی و خانه داری او را با مادرتان یا زن دیگری مقایسه نکنید.

آقا؛ در مورد خانمت اینطوری فکر کنی، زندگی رو باختی

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
وبگردی